هشتگ روند ، 5 جولای رئیس IBM استعفا داد فیلم های طولانی مدت TikTok ؛ هشدار افراطی فیس بوک


رئیس IBM در حال کناره گیری است ، TikTok محدودیت طول فیلم خود را افزایش می دهد ، و فیس بوک در حال بررسی یک سیستم هشدار محتوای افراطی است.

این همه اخبار کسب و کار / فناوری است که هم اکنون محبوب است. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! دوشنبه است ، 5 جولای ، و من میزبان تو ، تام لی هستم.

جیم وایتهورست ، رئیس IBM روز جمعه به عنوان بخشی از تغییر گسترده رهبری استعفا داد. وایتهورست به عنوان بخشی از خرید 34 میلیارد دلاری RedHat در سال 2019 به IBM پیوست. وی سپس در سال 2020 رسماً رئیس IBM شد. تغییر در نقش جمعه پنج درصد سهام IBM را سرنگون کرد ، حتی برخی از کاربران توییتر حدس می زدند که این امر می تواند باعث ترک کارکنان RedHat شود شرکت. موقعیت وایتهورست در حال حاضر بدون جایگزین خالی است.

کاربران TikTok به زودی می توانند فیلم های طولانی تری برای رقابت با سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ایجاد کنند. از طریق این تغییر ، TikTok امیدوار است که کاربران وقتی که محدودیت 60 ثانیه کافی نیست ، به جای مراجعه به YouTube یا Instagram به خدمات خود ادامه دهند. افزایش طول ویدیو همچنین می تواند نیاز به پیوند چند کلیپ کوتاه را به یکدیگر کاهش دهد و فاصله بین انتقال را کاهش دهد. باید مدت زیادی منتظر بمانید تا این تغییر اعمال شود. TikTok گفت این ویژگی جدید در هفته های آینده منتشر خواهد شد.

فیس بوک در حال آزمایش سیستم جدیدی است که به کاربران درباره محتوای مضر افراطی هشدار می دهد. هنگامی که سیستم شروع می شود ، کاربر آسیب دیده یک اعلان همراه با منابع برای کمک به او در درک خطرات خود دریافت می کند. از پلت فرم رسانه های اجتماعی که بیش از 2.8 میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد ، خواسته شده است سیاست خود را در قبال گروه های افراطی افزایش دهد. این ویژگی هنوز در مرحله آزمایشی است ، اما سخنگوی فیس بوک به NewsHub گفت که این شرکت با همکاری کارشناسان برای بررسی تأثیر آن همکاری می کند.

حتما بخوانید:
پودر اروزیل چیست و چه کاربردی دارد؟

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily News Wire ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی Hashtag Tendances ، قسمت هفتگی هشتگ پرطرفدار ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. با تشکر برای شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید