هشتگ روند ، 5 آوریل 2021 – میلیون ها داده از طریق اینترنت به کاربران فیس بوک درز می کند. آمازون اعتراف می کند که اشتباه بوده است – انواع مختلف آن. آمار می تواند به یک کارگر از راه دور گزارش دهد


آمازون می گوید: 533 میلیون شماره تلفن و داده های شخصی کاربران فیس بوک به صورت آنلاین درز می کند: “سلام ، شرکت های دیگر کارگرانی دارند که در بطری ها هم آبگیری می کنند!” و Stats Can گزارشی منتشر کرد که نشان می دهد بیشتر کانادایی ها با کار از راه دور احساس بهره وری بیشتری دارند.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 4 آوریل است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

Business Insider گزارش داده است که اطلاعات شخصی بیش از 530 میلیون کاربر فیس بوک در یک انجمن هک سطح پایین به صورت آنلاین ارسال شده است. این داده ها شامل شماره تلفن ، نام کامل ، مکان ، آدرس ایمیل و اطلاعات بیوگرافی است و محققان امنیتی هشدار می دهند که داده ها می توانند توسط هکرها برای جعل هویت افراد و ارتکاب کلاهبرداری استفاده شوند. این نشریه می گوید این ارقام شامل بیش از 32 میلیون رکورد برای کاربران در ایالات متحده ، 11 میلیون رکورد برای کاربران در انگلستان و 6 میلیون رکورد برای کاربران در هند است. سخنگوی فیس بوک به Insider گفت که داده ها به دلیل آسیب پذیری که این شرکت در سال 2019 وصله کرده حذف شده است.

آمازون صریحاً از مارک پوکان ، سخنگوی ویسکانسین عذرخواهی کرده است که در توییتر خود گفته بود اگر کارگران انبار واقعاً با بطری های آب خود را راحت کنند ، هیچ کس برای آنها کار نخواهد کرد. خوب ، اواخر جمعه شب ، این شرکت بی سر و صدا از Pokan عذرخواهی می کند. اما این غول فناوری فقط گفت كه از اظهارات خود به دلیل عدم “دقت” كافی پشیمان است ، نه اینكه در واقع موقعیت هایی ایجاد كرده و به آنها كمك می كند كه كارگران از ترس از دست دادن شغل خود چنان مشتاقانه استراحت می كنند كه بطری ها را دزدك می كنند. سپس ، برای جبران سرزنش ، آمازون می گوید که آنها تنها سرویس تحویل با این مشکلات نیستند – متأسفانه این وضعیت موجود است. صبر کن ، دوباره بهانه کجا بود؟

حتما بخوانید:
آناتومی مواد شیمیایی

سرانجام ، اکثر کارگران از راه دور در کانادا ، تقریباً 90٪ ، می گویند حداقل طبق کار در هر ساعت در خانه مثل محل کار عادی خود بازده دارند. مطالعه جدیدی از آمار کانادا. تقریباً هیچ یک از کارگرانی که بهره وری در خانه را حفظ می کنند ، اظهار داشتند که اکنون ساعات کمتری در روز کار می کنند و 35 درصد از کل کارگران از راه دور جدید کار طولانی تر را گزارش می دهند. حدود 80٪ از کارگران از راه دور جدید گفتند که مایلند حداقل برای نیمی از زمان پس از پایان همه گیری ، کار در خانه را ادامه دهند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید