هشتگ روند ، 31 مه 2021 – شکایتی علیه گوگل به مبلغ 600 میلیون دلار ؛ ایران رمزگذاری را ممنوع می کند. مجموعه داده های موقعیت مکانی Google


به یک دادخواست علیه Google وضعیت دادخواست دعوی طبقاتی داده شده است ، ایران پس از برداشتن کسوف ، رمزگذاری را ممنوع کرده است و اسناد بدون ویرایش نشان می دهد که Google محرمانه نگه داشتن اطلاعات مکان را دشوار می کند.

این همه اخبار کسب و کار / فناوری است که هم اکنون محبوب است. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! دوشنبه 31 مه است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

چهار زن که از گوگل به دلیل تبعیض درمورد حقوق شکایت کرده اند ، پرونده های حقوقی خود را به 600 میلیون دلار در پرونده های فناوری ارتقا داده اند

یک دادخواست شکایت شده توسط چهار زن کارمند سابق گوگل مبنی بر اینکه غول تبلیغات حقوق بیشتری را برای مردان برای انجام همان کار به افراد می پردازد ، هفته گذشته وضعیت اقدام گروهی را دریافت کرده است. قاضی اندرو چنگ از دادگاه عالی کالیفرنیا در سانفرانسیسکو گفت که شاکیان ، کلی الیس ، هالی پیز ، کلی ویسوری و هیدی لامار ، نه تنها می توانند علیه Google مخالفت کنند ، بلکه نمایندگی بیش از 10،800 زن را نیز دارند که نسبت به مردان نیز ناعادلانه دستمزد دریافت کرده اند. همتایان اینترنت تایتان. طبق گزارش The Register ، شکایات زنان اینگونه بوده است ثبت شده در سال 2017 ، به دنبال خسارت از Google ، که اکنون با توجه به وضعیت آن می تواند به 600 میلیون دلار برسد. این زنان ادعا می کنند که گوگل قانون برابر حقوق کالیفرنیا را نقض کرده و پس از ترک کار یا اخراج آنها نتوانسته است حقوق کامل آنها را پرداخت کند.

ایران استخراج رمزنگاری را پس از ماهها اختلال در فن آوری ممنوع می کند

حسن روحانی ، رئیس جمهور ایران ، در جلسه چهارشنبه گذشته کابینه گفت که مقدار زیادی استخراج غیرقانونی بیت کوین هر روز 2 گیگاوات برق حیرت انگیز را از یک شبکه برق که قبلاً تنش داشت ، می ربایند. Gizmodo گزارش می دهد که در حال حاضر حدود 4.5 درصد از کل استخراج بیت کوین در جهان در ایران است و این کشور را به یکی از 10 کشور بزرگ تولید کننده بیت کوین تبدیل کرده است. این کشور همچنین به لطف معدنچیانی که از انرژی یارانه ای کشور استفاده می کنند ، کانون استخراج غیرقانونی معدن است.

گوگل محفوظ نگه داشتن مکان خود از فناوری را برای کاربران تقریباً غیرممکن کرده است

سرانجام ، بیزینس اینسایدر گزارش داد که اسناد اصلاح نشده در پرونده آریزونا علیه گوگل نشان می دهد که مدیران و مهندسان شرکت از این واقعیت آگاه بودند که این غول جستجو برای کاربران تلفن های هوشمند در نگهداری اطلاعات موقعیت شخصی دشوار کرده است. همچنین مشخص شد که Google حتی پس از خاموش کردن اشتراک گذاری مکان توسط کاربران ، داده های مکان را جمع آوری کرده است. آنها همچنین یافتن تنظیمات حریم خصوصی را برای کاربران دشوار می کردند. اینسایدر می گوید این اسناد حتی نشان می دهد که به دلیل محبوبیت این تنظیمات در بین کاربران ، گوگل سازندگان تلفن را تحت فشار قرار داده است تا تنظیمات حریم خصوصی را پنهان نگه دارند. سخنگوی گوگل به The Verge گفت كه این دادخواست و افرادی كه آن را اداره می كنند “سعی كرده اند خدمات ما را نادرست توصیف كنند.” ما همیشه ویژگی های رازداری را در محصولات خود تعبیه کرده ایم و کنترل های قوی داده های مکانی را ارائه می دهیم. ما مشتاقانه منتظریم تا رکورد را مستقیماً درست کنیم “

حتما بخوانید:
تقدیر (فیلم ۲۰۱۴)

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily News Wire ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی Hashtag Tendances ، قسمت هفتگی هشتگ پرطرفدار ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. ممنون که گوش دادید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید