هشتگ روند ، 30 ژوئن 2021 – دوربین های بدنه کارمندان اپل ؛ شرکت Tech ، خط مشی های منابع انسانی Shopify Unite 2021


اپل کارمندان خود را به سمت حمل دوربین های بدن سوق می دهد ، شرکت های فناوری در کانادا سیاست های منابع انسانی را به روز می کنند و Shopify رویداد سالانه Shopify Unite خود را برگزار می کند.

این همه اخبار کسب و کار / فناوری است که هم اکنون محبوب است. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! چهارشنبه 30 ژوئن است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

اپل کارمندان را مجبور به استفاده از دوربین های بدنه می کند تا نشت فناوری را کنترل کند

اپل برای محافظت از داده های خود به سطوح فوق العاده ای خواهد رسید. طبق FrontPageTech.com ، برخی از کارمندان باید از دوربین بدن استفاده کنند تا اطمینان حاصل کنند که اسرار تجاری سخت افزار به بیرون درز نمی کند. دوربین های پوشیده شده توسط افسران مانند Axon Body 2 است که افسران پلیس در ایالات متحده اغلب از آن استفاده می کنند. دوربین ضبط HD و صدای پیشرفته را فراهم می کند. در چند هفته گذشته فقط تیم های خاص اپل از این دوربین ها استفاده کرده اند. مقاله توسط دنیای مک پیشنهاد می کند که این شرکت ممکن است این کار را انجام دهد تا از گرفتن اطلاعات از رقبا مانند سامسونگ جلوگیری کند. اپل هنوز در مورد این گزارش توضیحی نداده است.

در حالی که بسیاری از شرکت ها برای بازگشت به دفتر آماده می شوند ، برخی از آنها سیاست های منابع انسانی خود را به روز می کنند. شرکت نرم افزاری مستقر در مونترال ، Lightspeed POS اخیراً سیاستی را ارائه داده است که به کارمندان امکان استراحت نامحدود را می دهد و به آنها اجازه می دهد تا در هر کجا که می خواهند کار کنند. یک نظرسنجی اخیر توسط این شرکت نشان داد که 82٪ از کارکنان انتظار دارند که به دفتر برگردند و انعطاف پذیری کار در خانه را دارند. اصلاح سیاست های منابع انسانی را می توان در جای دیگر مشاهده کرد. شرکت نرم افزاری مستقر در واترلو OpenText Corp. انعطاف پذیری و سلامتی در کار را دو برابر می کند. طبق گزارش Globe and Mail ، این شرکت در حال اجرای روش ترکیبی کار و همچنین بودجه ای به ارزش 3 میلیون دلار برای پرداخت هزینه های بهداشتی کارکنانی است که تحت پوشش بیمه نیستند.

سرانجام ، Shopify میزبان کنفرانس سالانه توسعه دهندگان Shopify Unite 2021 خود است. Shopify از بروزرسانی ها و ویژگی های جدید سیستم عامل های فروشگاه آنلاین خود رونمایی کرده است ، اما شاید بزرگترین خبر مدل جدیدی است که با درآمد صفر معرفی شده است. از اول آگوست ، این شركت شركت خود را برای سهم درآمد 1 میلیون دلاری اولیه كه توسعه دهندگان برنامه برای Shopify در نظر می گیرند ، حذف خواهد كرد. تا به حال ، این شرکت 20٪ از درآمد را از توسعه دهندگان می گرفت.

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز - پچ ، نقض اطلاعات و پیام خراب شده اتومبیل مسابقه ای

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. ثبت نام در سایت ما را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire برای دریافت تمام اخبار مهم ، هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. ممنون که گوش دادید.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید