هشتگ روند ، 30 مارس 2021 – حمله Bezos ؛ ظهور وراث سیلیکون؛ BMW برای به روزرسانی های نرم افزار هزینه می گیرد


به نظر می رسد که جف بزوس در روابط عمومی آمازون در توییتر سهیم بوده است ، همه تعجب می کنند که با تکامل تولیدکنندگان تراشه و شارژ BMW برای به روزرسانی مهم نرم افزار ، از چه موادی برای جایگزینی سیلیکون استفاده خواهد شد.

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! سه شنبه 30 مارس است و من میزبان شما هستم ، بانت بریچ.

آمازون در توییتر جنگ آغاز کرد زیرا جف بزوس از این فناوری عصبانی بود

بنابراین معلوم شد که آن توییت های غم انگیز هفته گذشته آمازون خطاب به سیاستمداران آمریکایی بوده و این واقعیت را انکار می کنند که کارگران در انبار او گاهی در بطری هایی که به دلیل جف بزوس شروع شده است دزدکی می کنند. ووکس گزارش داد که مدیر عامل آمازون ، جف بزوس از پاسخ مقامات شرکت در انتقاد از این تجارت بسیار ناراضی بوده و از نمایندگان شرکت خواسته است تا در دفاع آنلاین از شرکت بسیار تهاجمی عمل کنند. این نیز در میانه بزرگترین انتخابات اتحادیه در تاریخ شرکت در انبار بسمر در آلاباما است.

====

سیلیکون طی هفت دهه گذشته به خوبی به ما خدمات داده است ، اما سن آن را نشان می دهد. ما در حال نزدیک شدن به محدوده پتانسیل مواد هستیم و محققان به شدت در تلاشند جانشین بعدی سیلیکون را پیدا کنند. آخرین قطعه روزنامه وال استریت ژورنال نامزدهای دیگر ، از جمله گرافن ، فسفر سیاه و نانو ورق نیترید بور را برجسته می کند. این مقاله می گوید که میکرو تراشه های ساخته شده از برخی از این مواد با کمک به ما در ایجاد سنسورهای بیولوژیکی برای تشخیص COVID-19 و همچنین دوربین هایی که می توانند حرکت را بهتر از هر تلفن هوشمند یا دوربین DSLR موجود در بازار تشخیص دهند ، می توانند 10 برابر سریعتر شوند. .

امروز فهمیدم که BMW برای به روزرسانی های فناوری نرم افزار “دیگران را کور نکن” هزینه اضافی می گیرد

سرانجام ، آخرین قطعه The Verge در مورد دیوار عجیب پرداخت BMW برای ویژگی های ایمنی ، خشم بسیاری را برانگیخت. به نظر می رسد دستیار پرتو بلند BMW ، که چراغ های جلو شما را کم نور می کند ، بنابراین افراد را در مسیر مقابل کور نکنید ، هزینه اضافی را برای باز کردن قفل ویژگی محافظتی که در اتومبیل های آنها تعبیه شده است ، پرداخت می کند. رانندگان می توانند قفل این ویژگی را با رفع اشکال نرم افزاری با حدود 277 دلار (دلار کانادا) باز کنند.

حتما بخوانید:
قیمت هدرز پژو 405 - مستر نیوز

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای ما ثبت نام کنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید