هشتگ روند ، 30 آوریل 2021 – نتفلیکس تورنتو را انتخاب می کند ، درآمد Facebook برای سه ماهه اول. Oracle exec در توییتر متوقف شد


تورنتو خانه بعدی دفتر مرکزی Netflix است ، درآمد سه ماهه اول فیس بوک با وجود همه جنجال های موجود در مورد غول شبکه های اجتماعی بیش از حد انتظار است و مدیرعامل اوراکل پس از آزار و اذیت خبرنگار ، حساب توییتر خود را به حالت تعلیق درآورد.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! این جمعه ، 30 آوریل است و من میزبان شما Baneet Braich هستم.

غول جریانی نت فلیکس فعالیت های کانادایی خود را با تأسیس دفتر جدید شرکت در تورنتو گسترش می دهد. مسئولان نتفلیکس این خبر را در 27 آوریل در یک نشست مجازی به جان توری ، شهردار تورنتو منتقل کردند. به گزارش مطبوعات کانادایی ، نتفلیکس در ماه ژوئن پست اجرایی خود را در دفتر تورنتو اعلام خواهد کرد و قصد دارد در آینده دوازده نفر دیگر را نیز استخدام کند. توري تورنتو را “يك شهر دوستدار فيلم” توصيف كرد كه براي تحت تاثير قرار دادن نتفليكس “روزها” پيشنهاد داد.

فیس بوک 26 میلیارد دلار درآمد منتشر می کند ، انتظارات وال استریت را به عنوان درآمد خرد می کند ، تقریباً دو برابر این فناوری

پول همیشه حرف می زند. مهم نیست که چه تعداد پرونده قضایی به پا خیزد یا قیام ها به تحریک کمک کند ، فیس بوک مشکلی در کسب درآمد ندارد. بزرگترین شرکت رسانه های اجتماعی جهان آنچه فوربس قوی ترین درآمد خود را برای سه ماهه اول تاکنون خوانده است ، منتشر کرد. فیس بوک در سه ماهه اول 26.1 میلیارد دلار درآمد اعلام کرد که 48 درصد بیشتر از 17.7 میلیارد دلار جمع آوری شده در سه ماهه اول سال گذشته بود و تقریبا 3 میلیارد دلار بیشتر از انتظار تحلیلگران بود. درآمد خالص نیز بیش از انتظار تحلیلگران بود و کاربران فعال ماهانه فیس بوک حدود 50 میلیون جهش داشتند. این همچنین بدان معنی است که تقریباً 2.85 میلیارد نفر در آخرین ماه سه ماهه از فیس بوک استفاده کرده اند.

حتما بخوانید:
ویزا کانادا به زنان کارآفرین کانادایی برگزیده 10 هزار دلار و مربیان تجاری کمک مالی می کند

سرانجام ، گیزمودو گزارش داد که توئیتی از جانب مدیر عامل شرکت اوراکل ، کن گلوک ، که پیروان خود را به آزار و اذیت خبرنگاری ترغیب می کند ، مجبور به بارگیری این توییت شد ، پس از آن حساب وی به مدت 12 ساعت در حالت فقط خواندن تعلیق شد. این توییت آخرین حمله ای بود که Intercept به مارا ویستندال انجام داد و وی اخیراً ارسال کرد آ داستانی با جزئیات چگونگی خرده فروشان در چین فناوری اوراکل را به دست دولت این کشور رانده اند. در پاسخ ، گلوك مدخل طولانی را در وبلاگ رسمی اوراكل قرار داد و درخواستی را برای خوانندگان ارسال كرد كه “هر گونه اطلاعات در مورد مارا یا گزارش وی” را به آدرس ایمیل شخصی وی در Protonmail ارسال كنند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسه خلاصه الکسا فلش خود یا به جلسه روزانه Google Home اضافه کنید. ثبت نام در سایت ما را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire برای دریافت تمام اخبار مهم هر روز به طور مستقیم در صندوق ورودی خود. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید