هشتگ روند ، 3 مه 2021 – تسلط “بانکداران” بیگ تک ؛ یکی دیگر از مراکز پیاده سازی آمازون در منطقه Peel در حال بسته شدن است. موارد پرش باج افزار


تسلط Big Tech توسط برخی از تماس های دریافتی اخیر برجسته شده است ، یکی دیگر از مراکز اعدام آمازون در منطقه Peel به دلیل شیوع COVID-19 و پرش باج افزار در حال بسته شدن است ، و باعث می شود کارشناسان زنگ هشدار را به صدا درآورند.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! دوشنبه 3 مه است و من میزبان شما هستم ، بانت بریچ.

نتایج سه ماهه هفته گذشته حاکمیت Big Tech در طی همه گیری را نشان می دهد. روزنامه وال استریت گزارش می دهد که اپل ، آمازون ، فیس بوک ، گوگل و مایکروسافت سوابق فروش و سود و “گزارش رشد درآمد نزدیک یا بالاتر” را تنظیم می کنند [the] سریعترین سرعت در سالهای گذشته. ” نیویورک تایمز رشد را “پناهگاه” می نامد. در گزارش های اخیر ، این نشریه می گوید كه درآمد كل 4 غول بزرگ فناوری 1.2 تریلیون دلار برای سه ماهه بیش از 25٪ از تداوم بیماری همه گیر جهش كرده است. شایان ذکر است که سود غول های فناوری در حال افزایش است و تعداد پرونده های قضایی در حال افزایش است. تعداد تحقیقات ضد انحصاری و پرونده های قضایی با هدف حفظ قدرت نیز در سال گذشته افزایش یافته است.

روز شنبه ، بهداشت عمومی پیل دستور بسته شدن تأسیسات آمازون در برامپتون در روز جمعه را صادر کرد. هفته گذشته به دو مرکز اعدام آمازون دیگر در منطقه پیل انتاریو گفته شد که تا حدی دستور کار جدید را متوقف کنند. CTV News می گوید ، یک افسر پزشکی در منطقه Peel ماه گذشته دستوری را برای بخش جلوگیری از گسترش ویروس ، از بخش 22 صادر کرد که نیاز به بسته شدن مشاغل با پنج یا بیشتر موارد COVID-19 به مدت 10 روز دارد. از زمان اجرای این دستور ، 16 کار برای تعطیل شدن سفارش داده شده است. بیشتر آنها تعطیلی جزئی است ، که به معنی اخراج شیفت یا محل کار است.

حتما بخوانید:
هشتگ پرطرفدار - انگلیس درها را به رباتها می کوبد. سرمایه گذاران SolarWinds سهام می فروشند. توییتر و AWS دنج بیشتر

سرانجام ، محققان جهانی و مقامات اجرای قانون خواستار اقدام تهاجمی برای جلوگیری و مقابله با حملات باج افزار هستند. طی هفته گذشته گزارش های متعددی از رسانه ها مایکروسافت آمازون ، FBI و آژانس جرم ملی انگلستان را از جمله اعضای این ائتلاف عنوان کرده اند. ده ها توصیه از دولتها ، مشاغل ، مدارس و بیمارستانها. این یک شرکت امنیت سایبری است گزارش جدید نشان می دهد که باج افزار باعث “صدها میلیارد دلار خسارت اقتصادی در سال 2020” در سراسر جهان شده است. نه تنها این ، متوسط ​​تقاضای باج بیش از 80 درصد افزایش می یابد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. ثبت نام در سایت ما را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید