هشتگ روند ، 29 ژوئن 2021 – قوانین گفتار نفرت کانادایی ؛ وضعیت سهام توت سیاه هوش مصنوعی بازی خواستگاران خواستگاری


دولت کانادا برای جریمه های سنگین سخنان نفرت انگیز آنلاین تحت فشار است ، مدیر عامل بلک بری در مورد شرط بندی های وال استریت موضع گیری می کند و هوش مصنوعی در بازار جستجوی کار شیوع بیشتری می یابد.

این همه اخبار کسب و کار / فناوری است که هم اکنون محبوب است. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! سه شنبه 29 ژوئن است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

کانادا گفتار نفرت آنلاین را به جرمی تبدیل خواهد کرد که مجازات آن 16000 دلار جریمه نقدی از طریق فناوری است

دولت کانادا در حال پیشبرد قانون جدیدی است که سخنان نفرت انگیز آنلاین را به جرم فدرال تبدیل کند. اولین بار توسط CBC گزارش شده است، قانون جریمه نقدی برای تخلف اول تا 20 هزار دلار و برای تخلف دوم جریمه نقدی حداکثر 50 هزار دلار تعیین خواهد کرد. در یک جریان مستقیم در یوتیوب ، دادستان کل کانادا ، دیوید لامتی ، به طور گسترده در مورد این موضوع صحبت کرد و از تصمیم دولت دفاع کرد ، که برخی می ترسند برخی از آزادی بیان را تحت تأثیر قرار دهد. لامتی توضیح داد كه هدف این قانون مجازات كردن شدیدترین حالت های نفرت است كه “ابراز انزجار یا تهمت نسبت به شخص یا گروهی بر اساس ممنوعیت تبعیض” می كند. دولت کانادا قصد دارد طی هفته های آینده گزارش دقیق تری در مورد قانون پیشنهادی منتشر کند.

جان چن ، مدیر عامل بلک بری گفت که این شرکت قصد ندارد از سرمایه گذاران سهام سهام Meme خود از شركت های وال استریت Reddit مراقبت كند. چن تصریح کرد که این شرکت همچنان به تمرکز بر “اصول” در ادامه خواهد داد مصاحبه تلویزیونی با بلومبرگ جمعه پیش. نظرات چن در رد چندین طرح ارتقا invest سرمایه گذار توسط سایر موارد برگزیده Reddit مانند AMC Entertainment Holdings Inc است که اخیراً پورتال جدیدی راه اندازی کرده است که به سهامداران پاداش می دهد از مزایایی مانند فیلم رایگان و تخفیف. در حالی که سرمایه گذاران خرده فروشی از انجمن های آنلاین به چندین اصطلاح رسیده اند. سهام Meme-Stocks ، تحلیل گران مالی ، با این شرکت کانادایی که فروش و درآمد خود را در اولین سه ماهه مالی خود کاهش داد ، بسیار ملایم تر بود. BlackBerry از زمانی که به ایجاد تلفن های هوشمند معروف شد ، مسیری طولانی را طی کرده و اکنون بیشتر در تهیه دستگاه های اینترنت اشیا و تقویت امنیت در صنایع خودرو و بهداشت تمرکز دارد.

حتما بخوانید:
هفت دروغ لباس بچگانهs بگو

سرانجام ، گزارشی از بررسی فناوری MIT در مورد افزایش هوش مصنوعی در بازار جستجوی شغل بحث آنلاین را ایجاد کرد. این گزارش به طور مفصل توصیف می کند که چگونه ابزارهای هوش مصنوعی برای اندازه گیری همه چیز از حالت چهره و صدای یک کارمند بالقوه تا تلاش برای درک هویت آنها از طریق حساب های رسانه های اجتماعی استفاده می شود. همچنین گفته می شود که انقلاب استخدام هوش مصنوعی به اکثر شرکتهای Fortune 500 از جمله نیروگاههای صنعتی مانند مک دونالد ، هیلتون و IBM گسترش یافته است. ایده حضور بیشتر هوش مصنوعی در این فرایندها از بین بردن نیروهای سوگیری و انتخاب نامزدهای ایده آل است. با این حال ، در پاسخ ، نگرانی هایی در مورد مخفی بودن این ابزارها ابراز شد ، که لازم است در سطح فدرال به دلیل تعصب نژادی مورد موشکافی قرار گیرند. یعنی ، بررسی فناوری MIT به معنای حضور بیشتر سوالات از اشخاص ثالث برای بررسی کامل مشروعیت ادعاهای تأمین کنندگان است.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسه خلاصه الکسا فلش خود یا به جلسه روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای ما ثبت نام کنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. ممنون که گوش دادید.

حتما بخوانید:
خرید و قیمت موتور برق بنزینی


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید