هشتگ روند ، 28 ژوئن 2021 – درسهایی برای بازگشت به دفتر اروپا ؛ Robocalls در ساعت؛ خلبانان جنگنده چینی در برابر AI


از موج بازگشت اخیر اروپا به دفتر می توان درسهایی آموخت ، ممکن است با نزدیک شدن مهلت مقرر ، تماسهای روبو در ایالات متحده روی پاهای خود باشد و خلبانان جنگنده چینی خلبانان هوش مصنوعی را به نبردهای شبیه سازی شده می برند.

این همه اخبار کسب و کار / فناوری است که هم اکنون محبوب است. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! جمعه 25 ژوئن است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

با شروع بازگشت میلیون ها نفر به ادارات پس از یک سال کار در خانه ، یک روانشناس بلژیکی که توسط بلومبرگ مصاحبه کرد گفت که شرکتهایی که موفق به انجام این کار شده اند ، شرکتهایی هستند که مدتهاست سلامت روان را در اولویت قرار می دهند. دیگران در LinkedIn نیز با اشاره به اینکه اقدام اشتباه پرتاب قنادی پس از بازگشت مردم به دفتر بود ، اصرار کردند. شرکتهایی که به این روش کم عمق متوسل می شوند ، همان سبکهای منفی مدیریتی را دو برابر می کنند که باعث می شود کارمندان از بازگشت به دفتر کار اجتناب کنند.

کنترل Robocall خارج از کنترل است. اما این می تواند بعد از 30 ژوئن تغییر کند – ارائه دهندگان صدا فقط چند روز فرصت دارند تا فناوری Stir / Shaken را که برای جلوگیری از ربات های آزار دهنده و گران قیمت طراحی شده است ، پیاده سازی کنند. از فناوری

تاریخچه مرتبط:

آنها را لرزاند و از آنها مراقبت کن: کانادا چگونه با کلاهبرداری مبارزه می کند

ایالات متحده با ضرب الاجل بزرگی روبرو است. در تاریخ 30 ژوئن ، هر ارائه دهنده صدای مهم در ایالات متحده ، از جمله شرکت های تلفنی AT&T ، Verizon و T-Mobile و ارائه دهنده کابل Comcast ، باید یک فن آوری به نام Stir / Shaken را پیاده سازی کنند. STIR: Reviited Secure Telephony Identity Revisited ، استاندارد توسعه یافته توسط IETF که احراز هویت تماس مبتنی بر امضا را تعریف می کند. SHAKEN: پردازش براساس امضای اطلاعات ارائه شده با استفاده از toKENs ، چارچوب اجرای STIR. Robocall در کانادا نیز موردی است. فقط در سال 2019 ، 26 میلیارد تماس غیرقانونی ربات و مکالمه های متقلبانه ، ایمان مشترک به خدمات تلفنی در سراسر جهان را تضعیف کرده است که این افزایش 18 درصدی سالانه است. در بسیاری از موارد کلاهبرداران خون آشام کیف پول افراد را شکار می کردند. بین ژانویه و اکتبر 2019 ، آنها 24 میلیون دلار از کانادایی ها سرقت کردند.

چین می گوید خلبانان جنگنده در نبردهای شبیه سازی شده با هواپیماهای هوش مصنوعی می جنگند و انسانها تنها کسانی نیستند که از این فن آوری می آموزند

سرانجام ، رسانه های چینی گزارش دادند که خلبانان جنگنده چینی در نبردهای شبیه سازی شده جنگ سگها با خلبانان هوش مصنوعی جنگیده اند. داستان از این قرار است که در آغاز تمرین شکست دادن حریف AI آسان بود. اما با هر دور نبرد ، هوش مصنوعی از دشمن انسانی خود آموخته می شود. بعد از نبردی که خلبان با کمی پرواز ماهرانه به پیروزی رسید ، AI برگشت و همان حربه ها را علیه او به کار برد و او را شکست داد.

حتما بخوانید:
هشتگ Trending- 2 دسامبر- ارتش ایالات متحده قصد داشت میلیون ها دلار به استریمرهای Call of Duty بپردازد تا به Gen Z برسند، آمازون دستور قاضی فدرال را رد کرد و مهندس سابق شکایت تبعیض سنی علیه SpaceX را ارائه کرد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسه خلاصه الکسا فلش خود یا به جلسه روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم مستقیماً در صندوق ورودی خود ، در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. ممنون که گوش دادید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید