هشتگ روند ، 28 مه 2021 – جف بزوس در ژوئیه بازنشسته می شود. فیس بوک در حال به روزرسانی روند بررسی واقعیت خود است. Canada Post را با بدافزار وارد کنید


جف بزوس زمام امور را به مدیر عامل آمازون واگذار می کند ، فیس بوک سعی می کند به ما کمک کند تعداد کمتری از افراد بد را در سیستم عامل ببینیم و کانادا پست دچار حمله ای مخرب می شود.

این همه اخبار فنی است که باعث می شود هم اکنون مردم وزوز کنند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! جمعه است ، 28 مه ، و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

جف بزوس اعلام کرده است که از 5 ژوئیه از سمت مدیر عامل آمازون کناره گیری می کند. او زمام امور را به اندی جسی تحویل می دهد که در حال حاضر خدمات وب آمازون را اداره می کند. بزوس این شرکت را در 5 ژوئیه 1994 ، 27 سال پیش تأسیس کرد و این تاریخ را در طول زندگی خود مهم دانست. جاسی 24 سال عضوی از این شرکت بوده و در رتبه بندی قرار می گیرد. بزوس می گوید که او معتقد است جاسی “رهبر بزرگی” برای آمازون خواهد بود.

فیس بوک در حال سرکوب کاربرانی است که اطلاعات نادرست را منتشر می کنند. این شرکت اعلام کرده است شروع به مخفی کردن حساب هایی می کند که اطلاعات گمراه کننده را به اشتراک می گذارند و در عین حال پست ها را کمتر مشاهده می کند. اخیراً ، فیس بوک روی معامله با اطلاعات نادرست تمرکز کرده است. امسال ، رسانه های اجتماعی در انتخابات 2020 در ایالات متحده شاهد بدترین اطلاعات گمراه کننده با تقلب و محتوای واکسن بودند. این به روزرسانی جدید به طور خاص برای کاربرانی که با ضربه زدن روی پست هایشان در نوار پیمایش بی پایان داشبورد ، محتوای گمراه کننده توزیع می کنند ، انجام خواهد شد. با این حال ، مقاله ای توسط روی لبه ادعا می کند که برنامه هایی مانند فیس بوک و اینستاگرام بسیار بزرگ هستند و همه اطلاعات نادرست را نمی توان گرفت و حذف کرد.

حتما بخوانید:
هرچه کف پیستون ضخیم تر باشد

سرانجام ، کانادا پست دچار حمله ای مخرب شد که اطلاعات شخصی 950،000 مشتری را به خطر انداخت. این حمله 44 مورد از مشاغل اصلی آن را تحت تأثیر قرار داد. ارتباطات Commport ، استفاده شده توسط Canada Post برای مدیریت داده های تحویل مشتری تجاری به شرکت اطلاع می دهد که داده های مربوط به مشتریان خاص به خطر افتاده است. به گزارش کانادا پست ، پس از تحقیقات دقیق به این نتیجه رسیدند که این حمله اطلاعات مالی را نقض نکرده است. [LinkedIn]

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسه خلاصه الکسا فلش خود یا به جلسه روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily News Wire ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. ممنون که گوش دادید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید