هشتگ روند ، 27 مه 2021 – آمازون MGM را خریداری می کند. گزارش FICO هوش مصنوعی اخلاقی را نشان می دهد ، که در وهله اول شرکت ها نیست. آمازون به دلیل شرایط بد کار انتقاد کرد


آمازون در حال خرید استودیوهای فیلم MGM است ، یک گزارش جدید نشان می دهد که شرکت ها هوش مصنوعی فراگیر را در اولویت قرار نمی دهند و آمازون به دلیل شرایط نامناسب کار تحت انتقاد جهانی قرار دارد.

این همه اخبار فنی است که باعث می شود هم اکنون مردم وزوز کنند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 27 مه است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

دیروز آمازون استودیوی MGM را به قیمت 8.45 میلیارد دلار خریداری کرد. این امر باعث می شود این دومین خرید بزرگ این شرکت از زمان معامله آمازون با Whole Foods در سال 2017 باشد. استودیوی MGM مجموعه جیمز باند را به همراه 4000 فیلم دیگر و 17000 نمایش تلویزیونی تولید کرده است. با این خرید ، آمازون به دنبال گسترش محتوای خود برای سرویس پخش جریانی خود ، Prime Video است. انتظار می رود این معامله به آمازون کمک کند تا 200 میلیون مشترک خود را سرگرم کند و با سایر سرویس های جریان مانند Disney + ، HBO Max و Netflix رقابت کند. [Twitter]

گزارش اخیر شرکت تجزیه و تحلیل داده های FICO نشان داد که بسیاری از شرکت ها هوش مصنوعی را در تجارت خود گنجانده اند. با این حال ، تنها 6٪ از شرکت ها با ایجاد تیم های متنوع ، اخلاقی و فراگیر بودن هوش مصنوعی را برای همه تضمین می کنند. در چند سال گذشته ، موارد مختلفی وجود داشته است که AI را بدون افراد مستثنی کرده است. به عنوان مثال ، شرکت هایی که از سیستم های تشخیص چهره استفاده می کنند که نمی توانند افراد تیره یا برنامه های بهداشتی را که تبعیض آمیز به آفریقایی آمریکایی ها است شناسایی کنند. حتی با وجود این مثال ها ، مطالعه FICO نشان می دهد که اکثر شرکت ها حداقل تلاش می کنند تا سیستم های هوش مصنوعی را فراگیرتر کنند. تنها 22 درصد شرکت ها می گویند که دارای هیئت اخلاقی هوش مصنوعی هستند که درباره توسعه و شمول فناوری تصمیم می گیرد. 78 درصد باقیمانده گفتند که آماده تصمیم گیری نیستند.

حتما بخوانید:
نوع اسباب بازی

آمازون دوباره خبرساز شده است ، اما دلیل خوبی ندارد. کارگران آمازون در سراسر جهان درباره شرایط نامناسب کار در انبار صحبت می کنند. طی سال گذشته اعتراضات در ایتالیا ، هند ، اسپانیا ، ایالات متحده و سایر کشورها آغاز شده است. مطابق با روزنامه گاردین، شرایط کار به ویژه در کارخانه ها ، جایی که محصولات طبقه بندی ، بسته بندی و حمل می شوند ، ضعیف است. در تمام دنیا ، کارگران کارخانه تقریباً هیچ استراحتی ندارند ، شیفت طولانی کار می کنند و حقوق زیادی دارند. به عنوان مثال ، نقض COVID-19 در کارخانه های آمازون در سال جاری بسیار رایج بود که منجر به تعطیلی تأسیسات در منطقه لایه برداری انتاریو شد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily News Wire ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. ممنون که گوش دادید.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید