هشتگ روند ، 26 مه 2021 – فرماندار فلوریدا لایحه ای را امضا می کند که شرکت های فن آوری را جریمه می کند. Microsoft Build Event ؛ عملیات ترکیبی پیچیده تر از آن است که به نظر می رسد


فرماندار فلوریدا طرحی را امضا کرد که می تواند شبکه های اجتماعی روزانه را برای جلوگیری از سیاستمداران جریمه کند ، رویداد Microsoft Build و برنامه ریزی برای کارهای ترکیبی بیش از حد انتظار گیج کننده است.

این همه اخبار فنی است که باعث می شود هم اکنون مردم وزوز کنند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! چهارشنبه 26 مه است و من تام لی میزبان شما هستم.

فرماندار فلوریدا لایحه ای را امضا کرد که می تواند شبکه های رسانه های اجتماعی را به دلیل ممنوعیت درخواست سیاستمداران جریمه کند. طبق قانون پیشنهادی ، سیستم عامل های اجتماعی نمی توانند دفاتر اطلاع رسانی یا کاندیداهای خدمات عمومی را ممنوع کنند. در صورت امتناع شرکت ها از رعایت قانون ، بزرگترین مجازات ها شامل جریمه 250،000 دلار در روز است. این خبر پس از ممنوعیت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا توسط توئیتر در پی آشوب های 6 ژانویه در کپیتول هیل منتشر شد. لایحه جدید از اول جولای لازم الاجرا می شود. با این حال ، طبق گفته یکی از اعضای TechCrunch ، این قانون به دلیل خلاف قانون اساسی بودن و مغایر با قوانین فدرال احتمالاً در دادگاه مورد اعتراض قرار می گیرد.

مایکروسافت ساخت و ساز این رویداد دوباره با خبرهای خوب برای تیم ها ، Azure ، Windows و Office همراه است. علاوه بر این ، این شرکت بسیاری از پروژه های جدید را معرفی کرده است ، از جمله GPT-3 ، یک دستیار مجهز به هوش مصنوعی که می تواند زبان طبیعی را به کد تبدیل کند. مایکروسافت همچنین مختصراً به به روزرسانی آینده ویژگی های ویندوز 10 اشاره کرد که در اواخر سال جاری منتشر خواهد شد. این رویداد تا روز پنجشنبه 27 مه ادامه خواهد داشت ، بنابراین مطمئن شوید که برای اطلاع از بهترین اخبار در Build ، پوشش ما را در IT World Canada بررسی کنید!

حتما بخوانید:
خرید تشک بادی داخل ماشین و مشاهده انواع آن در دنیای اینتکس

با شروع بازگشت شخصاً کارمندان به کار ، شرکت ها اکنون در حال تنظیم قوانینی برای فضاهای کاری ترکیبی هستند. اما طبق The مجله ی وال استریت، عملکرد ترکیبی ممکن است پیچیده تر از آن باشد که به نظر می رسد. به عنوان مثال ، کارمندان JP Morgan می توانند روزهای کاری را از خانه برنامه ریزی کنند ، به جز دوشنبه ها و جمعه ها. و در Salesforce Inc ، پنجشنبه ها به محبوب ترین روز کاری شخصی تبدیل شدند ، که باعث ازدحام در مطب ها و تقاضای زیاد اتاق های اجتماعات و امکانات شد. نگرانی دیگر مربوط به کارگرانی است که ماندن در خانه را انتخاب کرده اند. کارکنان انحصاری از راه دور به دلیل کمترین زمان کار با مدیران می توانند به اولویت دوم تبدیل شوند و فرصت های پیشرفت را از دست بدهند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسه خلاصه الکسا فلش خود یا به جلسه روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily News Wire ثبت نام کنید. فراموش نکنید که به قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ به زبان فرانسوی بپیوندید که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. با تشکر برای شنیدن ، من تام لی هستم.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید