هشتگ روند ، 26 مارس 2021 – انتاریو به آموزش از راه دور برای آینده می پردازد. دور از دسترس مدیران اجرایی ؛ رونمایی از اتحاد آمازون


انتاریو در حال بررسی این است که آموزش از راه دور را به بخشی دائمی از آموزش عمومی تبدیل کند ، گزارش دیگری نشان می دهد که چه تعداد بسیاری از مدیران عامل فاقد آن هستند و آمازون واقعاً در تلاش است کارگران خود را از تشکیل اتحادیه منصرف کند.

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 25 مارس است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

بر اساس یک سند محرمانه وزارتخانه از Globe and Mail ، دولت انتاریو در حال بررسی قوانینی است که یادگیری از راه دور را به بخشی دائمی از سیستم مدارس دولتی تبدیل کند. بر اساس این نشریه ، سند وزارت آموزش و پرورش ، در جلسه این هفته با گروه های آموزشی به اشتراک گذاشته شد و قانونی را توصیف می کند که در صورت تصویب ، “والدین همچنان فرصت ثبت نام کودک خود را در آموزش همزمان تمام وقت از راه دور دارند اگر آنها تصمیم بگیرند که به جلو حرکت کنند “، در سند آمده است. در صورت معرفی و تصویب این قانون ، از سپتامبر 2021 آغاز خواهد شد. جهان همچنین اشاره کرد که حدود 300000 دانش آموز ابتدایی و 100،000 دانش آموز متوسطه در سال تحصیلی امسال از راه دور ثبت نام کرده اند – حدود 20 درصد از کل دانش آموزان. [Twitter]

یک نظرسنجی جدید نشان می دهد در حالی که 96٪ از مدیران عامل معتقدند که شرکت های آنها برای سلامت روان کارمندان به اندازه کافی تلاش می کنند – تعجب آور نیست که فقط 69٪ از کارمندان با این نظر موافق هستند. اطلاعات تدوین شده توسط برنامه سلامت روان Ginger، نشان می دهد که در حالی که بیش از نیمی از مدیران عامل معتقدند صحبت در مورد بهداشت روان باعث می شود آنها رهبر بهتری باشند ، 56٪ به طرز عجیبی نگران هستند که این مسئله می تواند اعتماد آنها را تحت تأثیر قرار دهد. این مصادف با شاخص روند کاری اخیر مایکروسافت است که می گوید 61٪ از رهبران معتقدند که در حال حاضر “رونق” دارند – 23 درصد بیشتر از کسانی که اختیار تصمیم گیری ندارند.

حتما بخوانید:
مطالعه جدید Aptum به بررسی بهترین روش برای مقابله با هزینه های ابری پیش بینی نشده می پردازد

سرانجام ، آمازون در حال عبور از تمام ایستگاه ها برای جلوگیری از ادغام در انبار آلاباما است. کارگران انبارهای آلاباما در حال رای گیری در مورد تشکیل اولین اتحاد آمازون در ایالات متحده هستند. این رای گیری در 29 مارس پایان می یابد و به گفته Business Insider ، این کاری است که غول فناوری برای تلاش و پیروزی انجام می دهد. از جلسات آموزشی ، نامه های غیر منتظره و جریان تبلیغات ضد اتحادیه – آمازون تمام تلاش خود را می کند تا سرعت حرکت را کاهش دهد. چلسی کانر ، سخنگوی اتحادیه فروشگاه های خرده فروشی ، عمده فروشی و بزرگ ، که از تلاش های اتحادیه حمایت می کند ، به اینسایدر گفت که انتظار دارد نتیجه ای تا عید پاک بدست آید.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای ما ثبت نام کنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. من الکس کوپ هستم ، ممنون که گوش دادید!
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید