هشتگ روند ، 25 مارس 2021 – به روزرسانی تجاری اینتل ؛ اسلاک به یک پیام رسان تبدیل می شود؛ مزایای بی نظیر WFH

[ad_1]

اینتل از کارخانه های تولید جدید خبر می دهد ، Slack به یک برنامه پیام رسان کامل تبدیل می شود و کار در خانه با موانع برای افراد معلول مواجه می شود.

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! این پنجشنبه 25 مارس است و من میزبان شما بانت بریچ هستم.

این غول تراشه اینتل روز چهارشنبه با اعلام دو کارخانه نیمه هادی جدید در آریزونا ، سر و صدا کرد. هزینه این دو سایت حدود 20 میلیارد دلار است و قادر به انجام لیتوگرافی بنفش شدید ، یک تکنولوژی ساخت پیشرفته تر هستند که امکان تولید پایدار ترانزیستورهای کوچکتر را فراهم می کند. این اعلامیه در پی اخباری مبنی بر تمرکز اینتل بر تولید ترانزیستورهای 7 نانومتری خود منتشر شده است. علاوه بر این ، اینتل مدل کسب و کار به روز شده ای را معرفی کرده است ، از جمله خدمات جدید Foundry Intel ، که تراشه هایی برای مشتریان دیگر تولید می کند. پت گلسینگر ، مدیر اجرایی اینتل ، تأیید کرد که فشار تهاجمی برای افزایش تولید به معنای قطع همکاری این شرکت با کارخانه های خارجی نیست. اینتل همچنان به تولید خارج از بخش تولید خود به TSMC ، UMC و GlobalFoundries ادامه خواهد داد.

Slack به یک برنامه پیام رسان کامل تبدیل می شود – کاربران شل اکنون می توانند به صورت یکپارچه پیام ارسال کنند. سیستم جدید Connect DM نام دارد. چگونه کار می کند؟ کاربران Slack از طریق آدرس ایمیل کاری خود برای همه دعوت نامه ارسال می کنند و اگر گیرنده قبول کند ، تماس جدید آنها به نوار کناری Slack اضافه می شود. همه چیز گنجانده شده است و ویژگی جدید به Slack اجازه می دهد تا از یک برنامه چت با همکاران خود به یک برنامه گپ با هر کسی تغییر مکان دهد. این نرم افزار Slack را در سطح ابزارهای سازمانی مانند Microsoft Teams و خدمات رایگان مصرف کننده مانند WhatsApp و Facebook Messenger قرار می دهد. Connect DMs برنامه قبلی است Salesforce این شرکت را خریداری کرد. هدف جدید این است که به Slack کمک کند تا با Teams و Zoom رقابت کند ، نبردی که امروز نیز در حال شکست است.

کار در خانه درهای معلولین را باز کرده است. کاربران LinkedIn با استناد به داده هایی که نشان می دهد پس از استخدام تبعیض ، دفتر بزرگترین مانع اشتغال افراد معلول است که 60٪ آنها بیکار هستند. اکنون کار در خانه اشتغال را مقرون به صرفه تر می کند. کسانی که به اوتیسم مبتلا هستند ممکن است فضای اداری سخت تر از خانه باشند. افراد نابینا ، ناشنوا یا صندلی چرخدار نباید خود را در سفرهای چالش برانگیز به زحمت بیاندازند. کار در خانه می تواند آینده کاری گسترده ای را برای برخی فراهم کند و بسیاری امیدوارند که در اینجا بمانند. شایان ذکر است که فقط چند روز پیش ، شاخص روند کار مایکروسافت نشان داد که در کانادا ، 47٪ از کارگران در طی یک روز کاری عادی احساس خستگی کرده اند ، در حالی که در سراسر جهان به طور متوسط ​​39٪ است. [LinkedIn]

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. ثبت نام در سایت ما را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme