هشتگ روند ، 23 ژوئن 2021 – بوستون دینامیک فروخته شد ؛ سرکوب در برابر بیت کوین ؛ انبارهای آمازون موارد را نابود می کنند


Boston Dynamics به هیوندای می فروشد ، سرکوب بیت کوین در چین منجر به ایجاد امواج بزرگی می شود و انبارهای آمازون بیش از 100000 مورد در روز را نابود می کنند.

این همه اخبار کسب و کار / فناوری است که هم اکنون محبوب است. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! چهارشنبه 23 ژوئن است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

هیوندای سهام کنترل شرکت رباتیک ایالات متحده Boston Dynamics را با قیمت 880 میلیون دلار فناوری به دست می آورد

گروه بوستون داینامیکس ، گروهی که بیشتر به ایجاد سگ ربات خودکار ویروس Spot مشهور است ، توسط خودروساز کره جنوبی هیوندای با قیمت 880 میلیون دلار خریداری شد. این معامله که در آن هیوندای 80٪ سهام بوستون دینامیک را به دست می آورد ، به آنها و شرکت های تابعه آن یک سهام کنترل بوستون دینامیک می دهد که توسط شرکت سرمایه گذاری Softbank ژاپن 1.1 میلیارد دلار ارزیابی شده است. این معامله اولین سرمایه گذاری بزرگ هیوندای از زمان معرفی چونگ ایوسون (یو-پسر) به عنوان رئیس جدید خود در اواخر سال 2020 است. انتظار می رود این قرارداد به هیوندای در طراحی “ربات های صنعتی برای استفاده در کارخانه و تدارکات” کمک کند. [finbold]

سرکوب بیت کوین قیمت کارت گرافیک را پس از توقف عملیات استخراج با فناوری سیچوان به چین ارسال می کند

با ادامه سرکوب چین در عملیات استخراج معادن در سراسر کشور ، بیت کوین همچنان در حال سقوط است. ارز رمزنگاری شده در روز سه شنبه به زیر 30،000 دلار رسید و رسماً همه سودهای سال 2021 را از بین برد. اخباری که باعث ایجاد هشتگ # Cryptocrash در توییتر در میان سرمایه گذاران وحشت زده رمزنگاری شده است ، منجر به چندین اثر هیجان انگیز فراتر از سقوط شدید قیمت رمزنگاری شده است – شاید مهمترین آن ، افت قیمت GPU. در چین ، طبق یک روزنامه منطقه ای ، کارت های گرافیک مانند Asus RTX3060 ، که بخشی جدایی ناپذیر از عملیات استخراج رمزنگاری است ، در ماه مه بیش از 60 درصد کاهش یافت. سرکوب پکن به دلیل ارزان بودن برق در یک محیط خصمانه رمزنگاری ، مناطقی را که قبلاً محل زندگی Crypto Mining بودند ، ایجاد کرده است. اخیراً ، ارزهای رمزپایه به دلیل تأثیرات زیست محیطی ارز رمزنگاری شده ، که می تواند معادل مصرف برق در یک شهر کوچک باشد ، زیر ذره بین قرار گرفته اند. [SCMP]

بر اساس یک گزارش فناوری ، یک انبار آمازون 130،000 مورد در هفته را از بین می برد ، از جمله MacBooks ، ماسک COVID-19 و تلویزیون ، برخی جدید و بدون استفاده.

سرانجام ، مطالعه اخیر در مورد شرایط انبار آمازون در خارج از انگلیس نشان داد که یک انبار هر هفته 130،000 مورد را از بین می برد ، از جمله لپ تاپ ، تلویزیون و حتی ماسک COVID-19. این گزارش که توسط شبکه اطلاعاتی انگلیس ITV News تهیه شده است ، می گوید که در یک هفته آوریل ، 124000 مورد برای تخریب مشخص شده است ، در حالی که فقط 28000 محصول برای اهدا اهدا شده است. ITV News با یک کارمند سابق آمازون مصاحبه کرد که این را برای گفتن داشت:

این داستان پس از گزارش مشابهی از فرانسه برای سال 2019 منتشر می شود ، که در آن خبرنگاران مخفی دریافتند که هر ساله بیش از 3 میلیون محصول توسط آمازون تخریب می شود. [Business Insider]

حتما بخوانید:
آموزش صفر تا صد بازی کالاف دیوتی

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای ما ثبت نام کنید خبرنامه روزانه IT Wire برای دریافت تمام اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. ممنون که گوش دادید.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید