[ad_1]

فیس بوک اتاق صوتی خود را با الهام از کلاب هاوس راه اندازی می کند ، متخصصان بهداشت عمومی از Instagram برای کودکان پشتیبانی نمی کنند و بودجه 2021 کانادا دارای به روزرسانی هایی برای صنعت فناوری کانادا است.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! چهارشنبه 21 آوریل است و من میزبان شما هستم ، بانت بریچ.

به لطف موفقیت Clubhouse ، فیس بوک خیلی زود اتاق های صوتی خاص خود را راه اندازی کرد و به کاربران امکان یافتن پادکست ها و بازی آنها را داد. در ماه های آینده می توانید انتظار کلیپ های صوتی کوتاه فرم “Soundbites” و راه های ایجاد جلوه های صوتی یا بهبود کیفیت صدا را داشته باشید. فیس بوک همچنین می گوید آزمایشات اتاق های صوتی زنده را با برنامه ریزی برای تابستان امسال آغاز می کند. در بیانیه ای ، مدیر عامل مارک زاکربرگ گفت که فیس بوک به دنبال “برخورد با صدا به عنوان رسانه درجه یک به شیوه ای است که ما می توانیم عکس یا فیلم بگیریم.”

کارشناسان می گویند اینستاگرام برای کودکان ایده وحشتناکی از فناوری است

اینستاگرام برای بچه ها؟ بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی از فیس بوک می خواهند که ایده خود را برای ایجاد بستری برای کودکان 13 ساله و بالاتر کنار بگذارد. فیس بوک می گوید این تبلیغات را شامل نمی شود و سعی دارد روش های جدیدی از جمله استفاده از هوش مصنوعی را برای تأیید اینکه کاربران موجود در برنامه واقعی اینستاگرام زیر 13 سال هستند ، پیدا کند. گروه های طرفداری نامه ای در فیس بوک نوشتند و تأکید کردند که تمرکز اینستاگرام بر به اشتراک گذاری عکس و ظاهر این پلتفرم را برای کودکانی که در میانه مراحل کلیدی در ایجاد احساس خود هستند ، نامناسب می کند. از طرف دیگر ، فیس بوک ادعا می کند که این برنامه راهی برای محافظت از افراد جوان در برابر سرویس اصلی است و آنها با کارشناسان رشد کودک و بهداشت روان و همچنین طرفداران حریم خصوصی مشورت می کنند. فیس بوک ، شرکتی که فقط چند سال پیش داده های شخصی میلیون ها کاربر فیس بوک را بدون رضایت آنها از یک شرکت تحقیقاتی دریافت کرده است ، می گوید واقعیت این است که کودکان آنلاین هستند و آنها می خواهند در یک شبکه امن و متناسب با سن به رسانه های اجتماعی کمک کنند. راه راه

زمان بودجه است و ممکن است از خود بپرسید که فناوری جدید چیست؟ بودجه فدرال برای سال 2021 برنامه دولت برای توسعه اقتصاد دیجیتال را با استخدام کمیساری جدید برای داده ها و سرمایه گذاری در امنیت سایبری آشکار می کند. دولت فدرال گفته است كه سه درصد مالیات بر خدمات دیجیتال از درآمد حاصل از غول های وب كه به محتوای كانادایی بستگی دارد ، وضع خواهد كرد. مالیات جدید قرار است از تابستان امسال اجرایی شود و احتمالاً ظرف 5 سال درآمد 3.4 میلیارد دلاری را افزایش می دهد. کانادا همچنین گفته است که برای افزایش دسترسی به اینترنت پرسرعت در جوامع روستایی و دوردست طی شش سال یک میلیارد دلار به صندوق باند پهن جهانی متعهد خواهد شد. سرانجام ، بودجه همچنین شامل سرمایه گذاری تا سقف 4 میلیارد دلار در برنامه فرزندخوان دیجیتال کانادا است. این به 160000 شرکت کوچک و متوسط ​​امکان خرید فناوری های جدید مورد نیاز برای رشد را می دهد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily News Wire ثبت نام کنید. به علاوه ، یک قسمت از یکی از محبوب ترین هشتگ فرانسوی را به میزبانی کاترین مورین از کبک خود در DirectionInformatique.com. قسمت آخر این آخر هفته سقوط می کند. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!

[ad_2]

منبع: night-sky.ir