هشتگ روند ، 19 آوریل 2021 – اپل پرداخت های فعلی را نشان می دهد. IBM برنامه های کاری ترکیبی را ارائه می دهد. بازنگری در سفرهای کاری

[ad_1]

وال استریت ژورنال فاش می کند که اپل موزیک در ازای هر جریان یک پنی پرداخت می کند ، برخی از غول های فناوری مانند IBM برنامه های کاری ترکیبی خود را فاش می کنند و خطوط هوایی مشکل ساز نگران تجدید نظر در مورد سفرهای تجاری لازم برای مشاغل هستند.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 19 آوریل است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

یک سند اخیر گزارش شده توسط وال استریت ژورنال حاکی از آن است که اپل موزیک به هنرمندان دو برابر مبلغ رقیب جریان خود Spotify به دارندگان حقوق پرداخت می کند. این خبر هفته ها پس از آن منتشر شد كه Shopify نحوه پرداخت حقوق خود را در پاسخ به درخواست شفافیت و انصاف بیشتر در هنگام جبران خسارت به هنرمندان ، بیان كرد. Spotify به ازای هر جریان به طور متوسط ​​حدود یک سوم تا یک پنی پرداخت می کند ، اگرچه پایگاه کاربری بزرگتر آن جریان های بیشتری ایجاد می کند. پرداخت های اپل از طریق درآمد اشتراک ماهیانه از مصرف کنندگان انجام می شود.

دو شرکت در بهترین شغل های Fortune در فناوری رویکرد فهرست برای انتقال از دورکاری به یک مدل ترکیبی کمی متفاوت است. نیویورک تایمز نحوه راه اندازی IBM را برجسته می کند برنامه تغییر جهت که شامل یک فیلم 11 دقیقه ای و یک ارائه 18 صفحه ای شامل شخصیت های کارتونی برای توضیح پروتکل های ایمنی در صورت بازگشت کارکنان به دفتر است. IBM انتظار دارد 80 درصد کارگران در دفتر و از راه دور کار را با یکدیگر مخلوط کنند. در همین حال ، فورچون می گوید شرکت فناوری Ultimate Kronos Group (UKG) نیروی کار نیز در حال برنامه ریزی رویکرد ترکیبی است. رئیس اجرایی آن می گوید که وی به طور مجازی با کارمندان خود ادامه خواهد داد و “از بین می رود که بسیاری از کارمندان” با از بین رفتن بیماری همه گیر به کارخانه برگردند.

سرانجام ، مقاله دیگری در وال استریت ژورنال مشکلاتی را برای خطوط هوایی و صنعت هتل سازی ایجاد می کند ، به امید بازگشت سریع. برخی از شرکت هایی که احساس می کردند جلسات رو در رو کاملاً ضروری است ، استراتژی خود را تغییر داده و در حالی که تجارت بیشتری انجام می دهند ، در هزینه و زمان صرفه جویی می کنند. در همین حال ، خطوط هوایی و هتل ها انتظار دارند که بدترین بحران به پایان برسد و مدیر عامل دلتا انتظار سفرهای تجاری را دارد 70 درصد از سطح قبل از همه گیری تا سال 2023، و مدیر عامل Expedia پیش بینی می کند “هتل ها با جیغ برمی گردند” پس از همه گیری حضور در این نمایش ها را از دست می دهم ، اما قطعاً آنقدر راحت نیستم که بتوانم به طور منظم به مسافرت بروم. کجا روی آن ایستاده ای؟ ما را در نظرات با ما در میان بگذارید.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. ثبت نام در سایت ما را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire برای دریافت تمام اخبار مهم ، هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود. بعلاوه ، این قسمت از هشتگ محبوب به زبان فرانسه ، به میزبانی کاترین مورین ، خود از کبک ، آخر این هفته پخش می شود. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme