هشتگ روند ، 18 مارس 2021 – حذفی در کلاب هاوس ؛ اطلاعات مکان خودرو برای ارتش ایالات متحده ؛ هشت ساعت کاری


شرکت های چینی برای انتشار نسخه های Clubhouse خود هجوم می آورند ، یک شرکت جاسوسی می خواهد اطلاعات مکان اتومبیل شما را به ارتش آمریکا بفروشد و روز هشت ساعته برای بحث است.

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 18 مارس است و من میزبان شما هستم ، بانت بریچ.

شرکت های چینی در حال حاضر تلاش می کنند تا Clubhouse نسخه های خود را از بستر گپ صوتی منتشر کند. به عنوان مثال ، قهوه سرمایه توسط ارائه دهنده داده های مالی JingData در کمتر از 10 روز ایجاد شده است. در ابتدا ، پکن مانند سایر برنامه های خارجی مانند Gmail و Facebook ، Clubhouse را مسدود کرد ، اما اکنون شرکت های چینی این امکان را دارند که نسخه های خود را بسازند. برنامه های چینی بسیار شبیه Clubhouse هستند و حتی نام هایی مانند Clubhorse ، Clubchat و Clubtalk دارند. بلومبرگ گزارش داد که هنوز کمی زود است که ببینیم این برنامه ها چقدر موفق هستند. تاکنون ، قهوه پایتخت که در مرحله آزمایش بتا است ، حداکثر 3000 کاربر همزمان را به ثبت رسانده است. [Twitter]

یک پیمانکار نظارت می خواهد محل سوابق خودرو را بگیرد و این اطلاعات را به ارتش بفروشد. اولیس گفت معاون مادربرد که محصول آنها تقریباً در همه کشورهای کره زمین ، به استثنای کره شمالی و کوبا ، می تواند مکان اتومبیل های خاص را در زمان واقعی پیدا کند. آنها ماهانه به بیش از 15 میلیارد وسیله نقلیه در سراسر جهان دسترسی دارند. این شرکت می گوید هنوز این فناوری را به دولت ایالات متحده نفروخته است ، اما بسیاری از بخش ها آن را از نزدیک مشاهده می کنند. مقامات دولتی می گویند که آنها می خواهند از این داده ها برای اهداف اطلاعاتی و نظارتی استفاده کنند. وسایل نقلیه غالباً دارای سنسورهایی هستند که اطلاعاتی مانند وضعیت کیسه هوا و کمربند ایمنی ، دمای موتور و مکان فعلی را جمع آوری می کنند که آنها را به سازنده خودرو یا اشخاص ثالث منتقل می کنند.

حتما بخوانید:
انتخاب برج خنک کننده ساده است

روز کاری هشت ساعته برای بحث در LinkedIn است. بنیانگذار Tower Paddleboards می گوید که برای برخی از سازمان ها ، پنج ساعت کافی است تا مثمر ثمر بمانند و کار را به پایان برسانند. یکی از کارفرمایان به کارمندان خود گفته است که روز کاری پنج ساعته از اول آگوست تا 30 نوامبر هر سال مجاز است ، این شرکت درآمد بالاتری نسبت به سال قبل گزارش کرده است. با این حال ، همه موافق نیستند که پنج ساعت در روز مناسب صنعت آنها باشد. اما اکثر آنها تصدیق می کنند که انعطاف پذیری در زمان کار می تواند بهره وری را افزایش دهد و به کارمندان اجازه دهد بدون تداخل در روزهای کاری تعهدات شخصی خود را مدیریت کنند. نظرتان در مورد پنج روز کاری چیست؟ ما را در نظرات با ما در میان بگذارید.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای ما ثبت نام کنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید