هشتگ روند ، 15 ژوئیه – ممنوعیت شناسایی چهره ؛ رد پای کربن بیت کوین؛ خداحافظی ناوگان


35 سازمان می خواهند فناوری تشخیص چهره را در فروشگاه ها ممنوع کنند ، اثر کربن بیت کوین بزرگتر از آن است که فکر می کردیم و توییتر از ناوگان خداحافظی می کند.

این همه اخبار کسب و کار / فناوری است که هم اکنون محبوب است. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 15 ژوئیه است و من تام لی میزبان شما هستم.

خواستار لغو تشخیص چهره توسط کمپین “ممنوعیت شناسایی چهره در فروشگاه ها” انجام شد. بیش از 35 سازمان از خرده فروشان برتر خواستار استفاده از شناسایی چهره برای شناسایی مشتریان و کارمندان خود هستند. لوو ، اپل و میسی نمونه هایی از فروشگاه ها هستند که از این فناوری استفاده می کنند. این کمپین توسط یک سازمان غیرانتفاعی به نام مبارزه برای آینده اداره می شود. بسیاری بر این باورند که تشخیص چهره می تواند از نظر روانشناختی جوامع خاصی را تحت تأثیر قرار دهد ، خصوصاً وقتی می دانند که هر حرکت آنها با هوش مصنوعی معتاد نژادی کنترل می شود. به عنوان مثال ، یک مرد سیاه پوست در دیترویت پس از شناسایی اشتباه وی توسط نرم افزار تشخیص چهره اداره پلیس ، در سال 2020 به جرم سرقت فدرال دستگیر شد. تحقیقات بارها نشان داده است که فناوری تشخیص چهره نسبت به افراد رنگین پوست تعصب دارد و اغلب منجر به اشتباهات بزرگی از این قبیل می شود.

در چند ماه گذشته بیت کوین به دلیل اثرات زیست محیطی ناشی از حفر آن در عناوین خبری ظاهر شده است. گزارشی از Business Insider India می گوید که معامله با بیت کوین ردپای کربن بیشتری نسبت به تماشای 100000 ساعت فیلم YouTube دارد. یک معامله بیت کوین می تواند بیش از 1700 کیلووات ساعت برق مصرف کند. به همین دلیل ، چین قبلا ارز رمزنگاری شده را ممنوع کرده است و تسلا نیز پذیرش بیت کوین برای پرداخت خودرو را متوقف کرده است. با این حال ، در یافتن راه های پاک استخراج بیت کوین پیشرفت هایی صورت گرفته است. السالوادور که پذیرش بیت کوین را به عنوان پول قانونی آغاز خواهد کرد ، در تلاش است تا از آتشفشان های این کشور به عنوان منبع انرژی استخراج کنندگان استفاده کند. صنعت رمزنگاری از ایجاد موافقت نامه های اقلیمی رمزنگاری برای کمک به توسعه راه حل های پایدار رمزنگاری خبر داده است.

حتما بخوانید:
هشتگ روند ، 29 آوریل 2021 - شرکت نرم افزاری BC به وضعیت اسب شاخدار دست یافت. شماره های هیولای Shopify ؛ شکارچیان واکسن با TO شریک هستند

سرانجام ، توییتر آن را خاموش می کند ناوگان کمتر از یک سال بعد از راه اندازی مجموعه توییت هایی که پس از 24 ساعت منقضی می شوند ، در ماه اوت از برنامه جدا می شوند. در عوض ، کاربران یک ویژگی فعال “Spaces” را دریافت می کنند ، یک ویژگی چت صوتی زنده در توییتر. Fleets نگاهی به تاریخچه اینستاگرام یا اسنپ چت بود تا به جای پریدن روی سیستم عامل دیگر ، اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهند. اما این ویژگی مطابق انتظار شروع نشد و توییتر بعد از ظهر چهارشنبه خبر را به کاربران برنامه منتقل کرد. بنابراین با ناوگان خداحافظی کنید ، گرچه افراد زیادی آن را از دست نخواهند داد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily News Wire ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی هشتگ پرطرفدار ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر سقوط می کند ، بگیرید. با تشکر برای شنیدن ، من تام لی هستم.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید