هشتگ روند ، 14 مه 2021 – مخازن بیت کوین تسلا؛ eBay برای فروش NFT؛ Wattpad در حال گسترش تجارت خود است


تسلا با پرداخت بیت کوین مکث می کند تا ارزش 366 میلیارد دلار را پاک کند ، eBay در حال فروش NFT است و وات پد قصد دارد 100 شغل در کانادا اضافه کند.

این همه اخبار فنی است که باعث می شود هم اکنون مردم وزوز کنند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! جمعه است ، 14 مه ، و من میزبان شما ، الکس کوپ هستم.

بنیانگذار Ethereum ، Vitalik Buterin بیش از یک میلیارد دلار به صندوق امداد Covid Relief و سایر سازمان های خیریه فناوری کمک مالی می کند

روز گذشته یکی از توییت های ایلان ماسک پاک کننده ای را به بازار ارزهای رمزنگاری شده فرستاد. هنگامی که مدیر عامل تسلا در توییتر خود نوشت تسلا پذیرش بیت کوین را به عنوان روش پرداخت متوقف می کند ، قیمت بیت کوین به 48500 دلار سقوط کرد و 366 میلیارد دلار از بازار پاک شد. ماسك توضيح داد كه علت اين وقفه ، تغييرات آب و هوا و انرژي زيادي است كه بيت کوين استفاده مي كند. یک تخمین نشان می دهد که بیت کوین به اندازه آرژانتین از برق استفاده می کند. از قضا ، این شرکت که اوج وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست محسوب می شود ، چنین روش بیهوده ای از پرداخت را می پذیرد. ماسک اشاره نکرد که آیا در آینده دوباره بیت کوین را قبول می کند یا خیر.

هنگامی که یک درب بسته می شود، دیگری باز می شود. در حالی که تسلا به تازگی پذیرش بیت کوین را متوقف کرده است ، eBay به عنوان یک روش پرداخت بر روی زنده بودن آن نظارت می کند. علاوه بر این ، روز گذشته بازار آنلاین اعلام کرد که امکان فروش NFT یا توکن های غیر قابل تعویض را فراهم می کند. یک برچسب ضروری بر روی بلاکچین کار می کند و یک شناسه منحصر به فرد برای رسانه های دیجیتال است. هر برچسب منحصر به فرد است و قابل جایگزینی نیست. این امر به منزله اثبات انکارناپذیر قطعه اصلی دیجیتال به خریداران است که می تواند برای مجموعه داران مفید باشد. همچنین با ارائه کانال جدیدی برای فروش هنرهای بی نظیر به خالقان کمک می کند. [LinkedIn]

حتما بخوانید:
عالی مفید پیشنهادات برای بهبود داروهای گیاهی

Wattpad ، یک سیستم عامل کانادایی یا تاریخ کانادا ، قصد دارد 100 شغل را به کار خود اضافه کند ، بیشتر در تورنتو و هالیفاکس. نقش های جدید شامل موقعیت های مهندسی ، محتوا و بازاریابی خواهد بود. این شرکت روز دوشنبه توسط شرکت سرگرمی کره جنوبی Naver ، صاحب Webtoons خریداری شده است که ماهانه 76 میلیون کاربر را می بیند. جون کو کیم ، مدیرعامل وبتون ، در بیانیه ای به BNN بلومبرگ گفت ، این دو شرکت با هم در زمینه محتوا همکاری خواهند کرد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم مستقیماً در صندوق ورودی خود ، در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید