هشتگ روند ، 13 ژوئیه – قطع وب سایت آمازون ؛ راه حل کمبود پردازنده گرافیکی ؛ ایمیل ارسال کنید یا ارسال نکنید؟


سناریوی روند امروز هشتگ توسط سمیرا بالسرا تهیه شده است.

کاربران آمازون با اختلال در وب سایت روبرو هستند ، اقدامات رمزنگاری شده در چین می تواند کمبود GPU را برطرف کند و آیا ایمیل ها مربوط به گذشته است؟

این همه اخبار کسب و کار / فناوری است که هم اکنون محبوب است. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! سه شنبه ، 13 ژوئیه است و من میزبان تو ، تام لی هستم.

مشتریان آمازون یکشنبه شب با خرید 31000 مشتری از خاموشی در خرید مشکل داشتند. به گفته ردیاب کننده وب سایت ، 81٪ از مشتریان با وب سایت مشکلی را گزارش کرده اند ، 15٪ در ورود به سیستم و 5٪ در بررسی مشکل داشتند. سخنگوی آمازون گفت این وب سایت با مشکلات فنی روبرو است ، اما اکنون باید دوباره کار کند. مشخص نیست که چه چیزی باعث وقفه شده است.

سرکوب ارز رمزنگاری شده توسط چین می تواند یک راه حل غیر منتظره برای کمبود GPU باشد. ادامه کمبود نیمه هادی ها باعث افزایش هزینه پردازنده های گرافیکی و دستگاه های فن آوری مانند تلویزیون ، لپ تاپ و تلفن شده است. با این حال ، طبق گزارش PC Gamer ، با ممنوعیت اخیر استخراج رمزنگاری در چین ، بسیاری از استخراج کنندگان رمزنگاری GPU خود را با قیمت پایین تری می فروشند. اگرچه این یک راه حل یک شبه نیست ، قیمت ها بسیار کند کاهش می یابد. ممنوعیت رمزنگاری در چین صنعت را متزلزل کرده است ، زیرا تا همین اواخر 65 درصد استخراج جهانی بیت کوین در چین انجام می شد.

حتما بخوانید:
راجرز اولین اپراتور است که تلفن همراه تیم مایکروسافت را ارائه می دهد

آخر اینکه ایمیل بفرستید یا نه؟ مطابق با نیویورک تایمز مطالعه انجام شده توسط شرکت Creative Strategies شکاف نسلی در ابزار کار را نشان داد. این مطالعه نشان داد که افراد بالای 30 سال از ایمیل به عنوان بهترین ابزار کار استفاده می کنند ، اما شرکت کنندگان زیر 30 سال از Google Docs ، Zoom و iMessage برای برقراری ارتباط استفاده می کنند. یک جوان 24 ساله که شرکت تولید فیلم خود را تاسیس کرد ، گفت که قبل از استفاده از ایمیل ، هر نوع ارتباط دیگر را انتخاب می کند. او از طریق متن ، تماس ویدیویی و اینستاگرام با مشتریان خود ارتباط برقرار می کند. او احساس می کند که ایمیل همه جنبه های زندگی شما را با هم ترکیب می کند و باعث می شود اشتباه با یک صندوق پستی کامل اشتباه گرفته شود. دیگر پاسخ دهندگان ژنرال Z ایمیل را خسته کننده توصیف کردند. از طرف دیگر ، گزارشی از شرکت سریع این سوال را مطرح می کند که آیا برخی از موضوعات این نشست را می توان در ایمیل ها بحث و حل کرد؟ طبق مقاله نظرسنجی SurveyMonkey ، 32 درصد از پاسخ دهندگان معتقدند که جلسه می تواند با یک پیام سریع جایگزین شود. این مقاله استدلال می کند که به جای یک ساعت گذراندن در اتاق هیئت مدیره ، ایمیل باعث صرفه جویی در وقت و افزایش بهره وری می شود. بنابراین بحث قدیمی درباره ایمیل ادامه دارد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم مستقیماً در صندوق ورودی خود ، در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. با تشکر برای شنیدن ، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
هیدروکسید سدیم چیست از کاربردها و خطرات آن چه می دانید؟


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید