هشتگ روند ، 13 مه 2021 – شیائومی از لیست ممنوعیت تجاری حذف شده است. آمازون “استخدام” ؛ مرکز داده جدید Google در کبک


شرکت فناوری چینی شیائومی دیگر در لیست ممنوعیت تجارت در ایالات متحده نیست ، آمازون متهم به استخدام و اخراج کارگران برای تأمین سهمیه گردش مالی است و گوگل در حال ساخت مرکز داده جدیدی در کبک است.

این همه اخبار فنی است که باعث می شود هم اکنون مردم وزوز کنند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه ، 13 مه است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

وزارت دفاع آمریكا ، شركت سازنده تلفن های هوشمند چینی ، Xiaomi را از لیست ممنوعیت های تجاری خارج كرده و به آمریكایی ها اجازه می دهد تا در این شركت سرمایه گذاری كنند. وزارت دفاع پس از ادعای ارتباط شیائومی با ارتش چین این ممنوعیت را در ژانویه وضع کرد. این شرکت با تکذیب این ادعا ، منع تجارت را خلاف قانون اساسی خواند و در پاسخ به این پرونده علیه دولت آمریکا شکایت کرد. این ممنوعیت پس از آنکه قاضی فدرال “عمیقاً دارای نقص” بود و امروز برداشته شد ، در ماه مارس برداشته شد.

برخی از مدیران آمازون می گویند برای اخراج افراد فقط برای رسیدن به هدف گردش مالی داخلی در سال “استخدام” می کنند.

صحبت از اتهامات ، آمازون به استخدام متهم می شود ، روشی که در آن شرکت هر ساله برخی از کارمندان خود را برای تأمین سهمیه استخدام می کند و سپس اخراج می کند. سخنگوی آمازون در بیانیه ای برای Business Insider تأیید این روشها و عدم استفاده از اصطلاح “استخدام” توسط این شرکت را انکار کرد. اما یک سند داخلی به دست بیزینس اینسایدر نشان می دهد که مدیریت ارشد آمازون اهداف گردش مالی خود را به دقت زیر نظر دارد. این شامل اندی جسی ، مدیر عامل آینده آمازون است. این سند نشان داد که به نظر می رسد جسی شش درصد از بخش خود را با ظاهراً سالانه جایگزین “ناگوار” کند. همچنین مدیران می توانند به طور تصادفی کارمندان را برای قرار دادن در برنامه های آموزش عملکرد به نام Focus و Pivot ، اغلب با انتظارات مبهم ، انتخاب کنند. اگر کارمند نتواند به هدف برسد ، می توان او را از در بیرون هدایت کرد.

حتما بخوانید:
اسانس انواع میوه و غیره شرکت تارانوش آریا

آخرین داستان ما شادتر است. گوگل 735 میلیون دلار در یک مرکز داده جدید در جنوب غربی کبک آزاد می کند. پس از فعال شدن ، مرکز داده از 20 تا 30 استعداد در نقش های ماهر استخدام می کند. این سرمایه گذاری بخشی از تصویر بزرگ گوگل از سرمایه گذاری در کبک و افزایش پایداری است. این شرکت با یک دفتر در مونترال در سال 2004 وارد استان شد و در سال 2020 به دفتر دوم گسترش یافت. علاوه بر این ، گوگل گفت سرمایه گذاری آن در کبک در طول سفر برای دستیابی به اهداف پایداری مهم است ، که شامل مدیریت کل تجارت انرژی پاک است. 24/7

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily News Wire ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. من الکس کوپ هستم ، ممنونم که گوش کردی


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید