هشتگ روند ، 12 مارس 2021 – تب NFT ؛ اوبر مدل جدیدی از کار را ارائه می دهد. آتش سوزی مراکز داده فرانسه را نابود کرد ، میلیون ها وب سایت را از بین برد

[ad_1]

NFT مردم را وحشی می کند ، ما در تلاش هستیم تا بفهمیم چرا ، اوبر می خواهد استانهای کانادا قوانین کار را تغییر دهند و آتش سوزی مراکز داده را در فرانسه نابود می کند و میلیون ها وب سایت را از بین می برد.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! جمعه است ، 12 مارس ، و من میزبان شما ، الکس کوپ هستم.

خوب ، ما نمی توانیم سر و صدایی را که NFT ایجاد می کند نادیده بگیریم ، اما مسئله مهم اینجا چیست؟ NFT ، آن علامت های دیجیتالی عجیب و غریب که به دارایی های نامشهود مانند gif ، هنر پیکسل و موارد برجسته بسکتبال متصل می شوند ، از هفته گذشته در توییتر روند رایج دارند. جهان در تلاش برای رمزگشایی از تب در اطراف عکس رمزنگاری شده است. گزارش Engadget در مورد اشتیاق اخیر به یک شرکت فناوری توزیع شده از IOTA ، بنیانگذار دومنیک شینر اشاره دارد که نحوه کار NFT را توضیح داد. بگذارید بگوییم جو یک تصویر را ترسیم می کند. جو از آن راضی است و می خواهد تا پایان زمان صحت آن را تأیید کند. این بدان معنی است که شما این فایل را در وب سایت بارگذاری می کنید ، URL این فایل را در برچسب هوشمند قرار می دهید ، سپس آن را در بلاکچین مورد استفاده در “بستر” استفاده می کنید (و تعداد زیادی وجود دارد). از آنجا می توانید ارز دیجیتال خود را بفروشید یا از بستر خرده فروشی شخص ثالث استفاده کنید. امروزه یکی از مشهورترین نمونه های NFT از آزمایشگاه Dapper کانادا ناشی می شود که باعث ایجاد عکس برتر برتر NBA شد.

اوبر تماس را اعلام کرد: دولت های استانی کانادا باید این کار را انجام دهند تغییر قانون کار همه شرکتهای مبتنی بر برنامه را ملزم به ارائه مزایای کارگران می کنند. اوبر می گوید این پیشنهاد کارفرمایان را مجبور به “جمع آوری مزایای جبران خسارت” می کند. این بودجه برای تأمین هزینه های مراقبت های بهداشتی بین کارگران کنسرت توزیع می شود. غول اشتراک گذاری خودرو می گوید این مدل به کارگران اجازه می دهد با حفظ استقلال خود به پاداش های جدید دسترسی پیدا کنند. اما وکلای استخدام و دیگر کارشناسان سریعاً نگرانی های خود را به صورت آنلاین بیان کردند و اظهار داشتند که این اقدام به راحتی مانع پرداخت حداقل دستمزد Uber یا حتی برخورد با رانندگان خود به عنوان کارمندان سنتی می شود.

میلیون ها وب سایت پس از آتش سوزی در شرکت فناوری ابر ابر فرانسه ، آفلاین هستند

و آتش سوزی بزرگی از بین رفت ابر OVH مراکز داده در استراسبورگ ، فرانسه ، وب سایت های مهم جهانی را از بین بردند و طبق گفته ارائه دهنده ابر فرانسه ، آتش سوزی خسارت بیشتری از آنچه تصور می شد ، وارد کرد این شرکت اعلام کرد که آتش سوزی کمی بعد از نیمه شب چهارشنبه رخ داد و یکی از چهار مرکز داده را تخریب کرد و دیگری را نیز خسارت زد. هیچ توضیحی فوری در مورد آتش سوزی ارائه نشده است – و خوشبختانه هیچ مصدومی گزارش نشده است. این حادثه تنها دو روز پس از آغاز برنامه ارائه دهنده میزبانی فرانسوی برای عرضه اولیه صورت گرفت. رویترز گزارش داد که کمتر از 2٪ سایتهای دارای پسوند دامنه .FR فرانسه تحت تأثیر قرار گرفته اند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. ثبت نام در سایت ما را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق پستی خود دریافت کنید. من الکس کوپ هستم ، ممنون که گوش دادید!

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme