هشتگ روند ، 11 مه 2021 – تاکتیک های فشار بالا در منبع ؛ سیب دو برابر Corning ؛ مدیر عامل زوم از بزرگنمایی خسته شده است


داستانی درباره تاکتیک های فروش فشار بالا در یک فروشگاه الکترونیکی مصرفی در تورنتو مورد توجه ملی قرار گرفته است ، اپل چند میلیون دلار دیگر در شیشه Corning سرمایه گذاری می کند و حدس بزنید چه کسی از خستگی زوم رنج می برد؟ این مدیر عامل زوم است.

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! سه شنبه 11 مه است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

داستانی از CBC در مورد سفر اخیر یک پیرمرد 85 ساله به یک فروشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی متعلق به بل کانادا روز دوشنبه توجه بسیاری را به خود جلب کرد. به این شکل پیش می رود: راس میلر در ماه اکتبر گذشته به دنبال سورس بود و به دنبال تلویزیون جدید بود. اما به گفته میلر ، او با همه چیز به جز تلویزیون از فروشگاه خارج شد. او به سی بی سی گفت که نماینده فروش در فروشگاه وی با یک قرارداد دو ساله برای تلویزیون بل فیب و یک طرح جدید تلفن همراه او را امضا کرده است. آنها یک تلفن بی سیم ، تلفن ثابت و تبلت به او فروختند و حتی او را برای یک قرارداد دو ساله دیگر برای اینترنت پرسرعت خانگی امضا کردند. میلر به بیماری آلزایمر مبتلا شد و به این نشریه گفت که مطمئن نیست که چه اتفاقی افتاده است. بل درخواست مصاحبه با CBC را رد کرد ، اما سرانجام پول را به میلر پس داد و قراردادها را کنار گذاشت. در بیانیه بعدی این نشریه اشاره شد که تحقیقات داخلی در مورد تجربه میلر در حال انجام است.

حتما بخوانید:
گربه‌ها، نوازان و داروهای گیاهی

اپل می گوید 45 میلیون دلار از صندوق تولید پیشرفته خود به تامین کننده شیشه Corning اختصاص می دهد. درآمد اپل در حدود 1 ساعت – کسی از ردیت حساب کرده است – ظرفیت تولید کورنینگ را در ایالات متحده گسترش می دهد و در حالی که بیانیه اپل دقیقاً نمی گوید که کورنینگ چگونه از سرمایه گذاری 45 میلیون دلاری استفاده خواهد کرد ، پیام همزمان است گزارش های اخیر که اپل ممکن است یک آیفون تاشو در سال 2023 منتشر کند.

سرانجام ، اریک یوان مدیر عامل زوم اخیراً به وال استریت ژورنال اعتراف کرد که از آن “خستگی همسریابی” ضربه خورده است ، که از بقیه جهان به عنوان “خستگی زوم” نیز شناخته می شود. این نقل قول پاسخ های زیادی از شبکه های اجتماعی به دست آورد. کارآفرینان در LinkedIn می گویند تنها چیزی که هنگام بازگشت به دفتر بیشتر به دنبال آن هستند الهام گرفتن از مکالمات رو در رو است. جیمی دیمون ، مدیرعامل JPMorgan با اشاره به جلسات بزرگنمایی گفت که “با این کار تمام شد”. شاید او از جلسات زوم خسته شده باشد ، اما من اطمینان دارم مدیرعامل شرکت از پولی که می گیرد خسته نشده است. برای سال مالی 2020 ، زوم سود نزدیک به 1 میلیارد دلار اعلام کرد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. ثبت نام در سایت ما را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire برای دریافت تمام اخبار مهم هر روز به طور مستقیم در صندوق ورودی شما. و قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی هشتگ پرطرفدار ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر سقوط می کند ، بگیرید. من الکس کوپ هستم ، ممنون که گوش دادید!

حتما بخوانید:
بهترین وکیل کیفری در تبریز


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید