هشتگ روند ، 10 ژوئن 2021 – دادگاه در السالوادور قانون بیت کوین را تأیید کرد. IRS نشان می دهد که میلیاردرها مالیات بر درآمد کمی پرداخت کرده اند. بایدن ممنوعیت ترامپ از ترامپ را برداشته است


ال سالوادور بیت کوین را رسماً به عنوان یک مناقصه قانونی قبول می کند ، داده های IRS نشان می دهد که میلیاردرها تقریباً هیچ مالیات بر درآمد پرداخت نکرده اند و بایدن ممنوعیت استفاده ترامپ از TikTok را لغو کرده است.

این همه اخبار کسب و کار / فناوری است که هم اکنون محبوب است. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 10 ژوئن است و من تام لی میزبان شما هستم.

السالوادور رسماً لایحه ای را برای تبدیل بیت کوین به پول قانونی تصویب کرده است. روز چهارشنبه ، رئیس جمهور نایب بوكله این لایحه را برای رای گیری به كنگره ارسال كرد. کنگره این کشور با ثبت “62 اکثریت” از 84 رای با “اکثریت فوق العاده” به قانون موافقت کرد. اندکی پس از رای گیری ، قیمت بیت کوین پنج درصد افزایش یافت. با استفاده از این قانون جدید ، قیمت ها اکنون می توانند با بیت کوین نمایش داده شوند و مالیات ها نیز می توانند با ارز رمزپایه پرداخت شوند. حتی رئیس جمهور توییتر را برای جشن گرفتن این خبر باز کرد. با این حال ، هنوز هم در این قانون عدم اطمینان وجود دارد ، زیرا شناخته شده است که قیمت بیت کوین متفاوت است.

با توجه به پرونده های دریافت شده از ProPublica، اطلاعات IRS نشان داده است که چگونه میلیاردرهایی مانند ایلان ماسک و جف بزوس تقریباً هیچ مالیات بر درآمد پرداخت نمی کنند. این داده ها برخی از اظهارنامه های مالیاتی ثروتمندترین افراد در 15 سال گذشته را پوشش می دهد. نتایج نشان داد که 25 ثروتمندترین افراد 3.4٪ مالیات پرداخت کردند ، در حالی که این رقم برای خانوارهای متوسط ​​بین سالهای 2014 و 2018 14٪ بود. به عنوان مثال ، بزوس ، که درآمد کل وی 4.2 میلیارد دلار گزارش شده است. دلار تنها 0.98٪ مالیات واقعی را پرداخت کرده است. بزوس توانست این کار را انجام دهد زیرا درآمد وی با کاهش سرمایه و خسارات جبران شد. این ارقام همچنین نشان می دهد که ماسک مالیات بر درآمد فدرال را در سال 2018 پرداخت نکرده است. این خبر هنگامی اعلام می شود که رئیس جمهور بایدن با طرح خانواده آمریکا برای افزایش مالیات بر ثروتمندان آمریکایی تلاش می کند.

سرانجام ، رئیس جمهور بایدن ممنوعیت استفاده از TikTok و WeChat توسط ترامپ را لغو کرد. این دستور همچنین ممنوعیت های هشت برنامه ارتباطی دیگر را برداشته است. وی با دستور جدید جایگزین آن شد و خواستار بازبینی گسترده برنامه های خارجی شد که می تواند خطری برای امنیت داده ها در کشور باشد. این ممنوعیت جایگزین دستور رئیس جمهور سابق ترامپ شده است که موجب مسدود شدن برنامه ها و توقف مشاغل ایالات متحده با شرکت های چینی TikTok و ByteDance شد. اما این قانون شکست خورد زیرا به دلیل چالش های حقوقی هرگز تصویب نشد. معامله جدید همچنین به وزارت تجارت امکان ارائه توصیه های اضافی و راهنمایی های قانونی را می دهد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily News Wire ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی Hashtag Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. ممنون که گوش دادید.

حتما بخوانید:
شیر فشارشکن میراب|نمایندگی میراب - امجدپایپ نمایندگی میراب|شیر فشار شکن میراب
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید