هشتگ روند ، 1 آوریل 2021 – توییت های آژانس هسته ای ایالات متحده ؛ Nerf افسر ارشد TikTok را استخدام می کند. پیش نمایش یک دفتر هیبریدی


Nerf که از یک حساب کاربری آژانس هسته ای ایالات متحده حرفهای بیهوده می زد ، یک مدیر اجرایی TikTok را استخدام می کند و دفاتر ترکیبی به نظر می رسد.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه ، اول آوریل است و من میزبان شما Baneet Braich هستم.

کودکی پس از اینکه اخیراً از حساب آژانس هسته ای آمریکا توهین کرد ، باعث ایجاد سردرگمی شد. برخی از کاربران شبکه های اجتماعی ترس از هک شدن این حساب را داشتند ، برخی دیگر فکر می کردند این یک کد برای چیزی است. در پاسخ آمده است: “مدیر توئیتر تیم … حساب توییتر تیم را برای لحظه ای باز و بدون مراقبت گذاشت” ، وی افزود که وی از خانه کار کرده و فرزند خردسالش تلفن را برداشته است. این نمونه ای از چگونگی چالش حتی کار در خانه است. آژانس تأیید کرد که همه چیز تحت کنترل است و آنها هک نشده اند.

اگر خاطرات خوبی از بازی تپانچه Nerf دارید و در TikTok با درک هستید ، ممکن است این ارسال شغل جدید برای شما مناسب باشد. Nerf یک افسر ارشد TikTok استخدام می کند. “مدیر فنی” ماهیانه 10 تا 12 TikToks تولید خواهد کرد و باید “روحیه خوب ، شوخ طبعی و جدی خلاقیت به همراه داشته باشد:” این کنسرت 3 ماهه ماهیانه 10 هزار دلار پرداخت می کند. به گفته منتقدان ، درصورتی که TikTok اجازه نمی دهد افراد زیر 13 سال به تجربه کامل آن بپیوندند ، بازاریابی کالایی که در درجه اول برای افراد زیر 13 سال باشد مناسب نیست. LinkedIn از روند رو به رشد شرکت ها برای استخدام پیمانکاران با تعهد محدود به محتوای اجتماعی خبر می دهد. به عنوان مثال ، Bud Light اخیراً اعلام کرد اوت گذشته یک افسر ارشد میم استخدام خواهد کرد.

حتما بخوانید:
خرید بهترین اره باغبانی بنزینی زنجیری باغبان ها

به زودی می توان از میز کار خداحافظی کرد ، زیرا مدل های ترکیبی کار از راه دور و کارهای اداری ایجاد شده است. گزارش نیویورک تایمز ادعا می کند که دفاتر آینده بر کار در اتاق جلسات تمرکز خواهند کرد ، نه بر روی ایستگاه های کاری فردی. بیش از 80٪ شرکتها مدل ترکیبی را در آن اتخاذ می کنند کارمندان سه روز در هفته در دفتر خواهند بود، طبق یک مطالعه جدید توسط KayoCloud ، یک سیستم عامل فناوری املاک و مستغلات. میزهای شخصی به میزهای داغ تبدیل می شوند ، جایی که همه می توانند از فضای کار در دفتر استفاده کنند. دستگاه هایی که دوربین ها ، میکروفون ها و بلندگوهای 360 درجه را ترکیب می کنند ، برای بهبود صدا و دید روی میز یا سه پایه قرار می گیرند. راه حل جدید Microsoft Mesh در تلاش است تا با آواتارهای مجازی و ابزارهای همکاری در زمان واقعی برای کارگرانی که در پروژه های مختلف کار می کنند ، آن را به سطح بعدی برساند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای ما ثبت نام کنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید