هشتگ ترند 8 آگوست – آمازون سازنده Roomba را خریداری کرد. کارمندان دولت فدرال می خواهند از خانه کار کنند. ردیاب های پرواز چهره های عمومی را عصبانی می کنند


آمازون iRobot را خریداری می کند، کارمندان دولت فدرال از ایده بازگشت به دفتر ناراضی هستند و شخصیت های عمومی از ردیاب های پرواز راضی نیستند.

این تمام اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. دوشنبه 8 آگوست است و من میزبان شما هستم، تام لی.

آمازون iRobot، سازنده جاروبرقی Roomba را به مبلغ 1.7 میلیارد دلار خریداری کرد. البته iRobot چیزی بیش از جاروبرقی می سازد. همچنین شامل طیف گسترده ای از لوازم خانگی هوشمند است. پیشنهاد آمازون گسترش مجموعه خانه های هوشمند خود است، اما برخی از حامیان حفظ حریم خصوصی نگرانی هایی را مطرح کرده اند و ادعا می کنند که با دستیابی به دستگاه های بیشتر، آمازون می تواند داده های بیشتری را از کاربران خود جمع آوری کند. به عنوان مثال، آمازون اکنون به داده های نقشه اتاق جمع آوری شده توسط جاروبرقی Roomba دسترسی خواهد داشت. با این حال، از نظر تجاری، این معامله یک برد-برد است. آمازون می تواند به گسترش Roomba فراتر از یک محصول خاص کمک کند و در عین حال ارزش بخش خانه های هوشمند خود را افزایش دهد.

منبع: ای بی سی نیوز، بلومبرگ

کارمندان دولت فدرال کانادا احتمال بازگشت به دفتر را رد می کنند. در حالی که یک مطالعه گفت که 25 درصد از کارمندان ساختار ترکیبی را می پذیرند، 60 درصد ترجیح می دهند به طور دائم از خانه کار کنند. فقط 10 درصد دوست دارند تمام وقت به دفتر بازگردند. یکی از مدیران Health Canada گفت که بازگشت به کار اداری همچنین باعث می شود کارمندان یک رستوران محلی مترو ساعات بیشتری داشته باشند. همانطور که انتظار می رفت، این ایده با واکنش طنز فوری روبرو شد.

حتما بخوانید:
هشتگ روند ، 4 مه 2021 - ارزش Ethereum سه برابر می شود. Verizon یاهو و AOL را به قیمت 5 میلیارد دلار می فروشد. اینتل 3.5 میلیارد دلار در یک کارخانه ارتقا می دهد

منبع: CBC

ردیابی پرواز بسیاری از شخصیت های عمومی را به اشتباه می اندازد. چندین وب‌سایت و حساب‌های توییتر برای ردیابی داده‌های پرواز لحظه‌ای از چهره‌های مهم وجود دارد. اپراتورهای این وب‌سایت‌ها می‌گویند که درخواست‌های زیادی برای توقف ارسال مکان این هواپیماها دریافت می‌کنند، اما از آنجایی که داده‌هایی که جمع‌آوری می‌کنند به‌طور قانونی در دسترس است و برای همه باز است، به عملیات خود ادامه داده‌اند. یکی از دلایل ردیابی پروازها توسط سلبریتی ها و موارد مشابه این است که آنها را در قبال آسیب های وارده به محیط زیست پاسخگو بدانیم. یکی از این موارد زمانی بود که یک ردیاب پرواز فاش کرد که هواپیمای کایلی جنر در ماه ژوئیه پروازی را انجام داد که فقط 17 دقیقه طول کشید.

منبع: TechXplorer

دلاور در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک برنامه آزمایشی است که پانل های خورشیدی را به صورت رایگان برای ساکنان کم درآمد نصب می کند. طبق این طرح، ساکنان کم درآمد می توانند تا 4 کیلووات برق خورشیدی را بدون هیچ هزینه ای نصب کنند. این برنامه برای ساکنان با درآمد متوسط ​​نیز گسترش می یابد. به گزارش شبکه خبر، این برنامه برای آنها 70 درصد هزینه تا 6 کیلووات را پوشش می دهد. هدف افزایش دسترسی به انرژی های تجدیدپذیر برای ساکنان کم درآمد و مبارزه با بدتر شدن تغییرات آب و هوایی است.

منبع: شبکه خبر خوب

این تمام اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسه توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. مطمئن شوید که در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کرده اید تا همه اخبار مهم را مستقیماً هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
قیمت باطری یو پی اس


منبع: night-sky.ir