هشتگ ترند 17 آگوست – Horizon Worlds به فرانسه و اسپانیا رسید. FTC بزوس را آزار می دهد؟ خروج از تاسیسات باربری آمازون


متا Horizon Worlds را در دو کشور جدید راه‌اندازی کرد، آمازون می‌گوید FTC موسس آن را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد و کارگران در یک مرکز باربری آمازون در کالیفرنیا اعتصاب کردند.

پلتفرم اجتماعی واقعیت مجازی Horizon Worlds متا در فرانسه و اسپانیا راه اندازی شده است و حضور مستقر خود را در آمریکای شمالی گسترش می دهد و متا انگلستان با معرفی ابزارهای ایمنی جدید، مانند کنترل های گرانول برای چت صوتی و مرزهای شخصی چهار فوتی، تجربه کاربری این پلتفرم را بهبود می بخشد. اطراف آواتارها علیرغم کاهش درآمد در سه ماهه دوم و از دست دادن 3 میلیارد دلار در ساختمان متاورس، این شرکت همچنان امیدوار است که تا سال 2030 شکوفا شود. در ماه فوریه، متا گفت که Horizon Worlds حدود 300000 کاربر دارد.

آمازون در یک پرونده حقوقی، کمیسیون تجارت فدرال را به آزار جف بزوس و ایجاد اختلال در تجارت متهم کرد. به عنوان بخشی از تحقیقات جاری FTC در مورد تاکتیک‌های گمراه‌کننده ادعایی آمازون برای عضویت در Prime، این کمیسیون احضاریه‌هایی را صادر می‌کند که دستوری برای حضور افراد است. این پرونده می گوید که این دستورات “بیش از حد سنگین” هستند و هدف دیگری جز آزار و اذیت افراد ندارند. از سوی دیگر، FTC آمازون را متهم می کند که عمداً روند تحقیقات را به تعویق می اندازد.

کارگران آمازون در یک مرکز باربری کالیفرنیا روز دوشنبه دست از کار کشیدند و خواستار افزایش 5 دلاری در ساعت و کنترل بهتر دما شدند. کارگران گروهی به نام Inland Empire Amazon Workers United تشکیل دادند. در ماه ژوئیه، این گروه طوماری را با امضای 800 کارمند ارائه کرد و خواستار دریافت حقوق بهتر به دلیل افزایش هزینه های زندگی شد. علاوه بر این، این گروه درخواست اقداماتی برای کاهش درجه حرارت بالا در تاسیسات، که ممکن است به بیش از 95 درجه فارنهایت افزایش یابد، کرد. مقیاس خروج مورد بحث است. گروه های کارگری گفتند که 160 کارگر روز دوشنبه کار را ترک کردند، اما سخنگوی آمازون به Business Insider گفت که تنها 74 نفر از 1500 کارگر شرکت کردند.

حتما بخوانید:
نصب درب کرکره ای اتوماتیک

Drop، یک شرکت تجهیزات جانبی کامپیوتر، به تازگی شاید عرفانی ترین کیبوردها را منتشر کرده است. دو صفحه‌کلید جدید آن، کلاه‌های کلیدی حکاکی‌شده با الویش و کوتوله، زبان‌هایی که توسط دو جناح برجسته در سری ارباب حلقه‌های جی‌آر.آر تالکین صحبت می‌شوند، دارند. این کیبوردها اولین کیبوردهایی هستند که مجوز ارباب حلقه ها را دریافت کردند و هر کدام ۱۶۹ دلار قیمت دارند. اما فراتر از افسانه ها، صفحه کلید از کلیدهای PBT با کیفیت بالا و سوئیچ های مکانیکی لوکس Holy Panda X استفاده می کند. انتظار می رود این کیبورد در اوایل اکتبر عرضه شود.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتما برای ما ثبت نام کنید سیم IT روزانه خبرنامه برای دریافت تمام اخبار مهم به طور مستقیم در صندوق پستی خود هر روز. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من سمیرا بالسارا هستم.


منبع: night-sky.ir