هشتگ ترند ، 6 مه 2021 – #DeleteFacebook؛ جلوگیری از استخراج بیت کوین ؛ آمازون به دلیل تبلیغات جعلی در حال محاکمه است


هشتگ #DeleteFacebook پس از تأیید دادگاه از ممنوعیت دونالد ترامپ در فیس بوک در روند است؛ این لایحه در نیویورک برای جلوگیری از استخراج بیت کوین به طور موقت است و آمازون به دلیل گفتن تبلیغات جعلی درباره خرید آنلاین فیلم در حال محاکمه است.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! چهارشنبه 5 مه است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

به دنبال تصمیم هیئت نظارت بر فیس بوک در صبح روز چهارشنبه برای حمایت از ممنوعیت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین در سیستم عامل های اجتماعی خود ، رسانه های اجتماعی این کار را بر عهده گرفتند. هشتگ #DeleteFacebook به سرعت مشتعل شد و ترکیبی از افراد از طیف سیاسی به این تصمیم پاسخ دادند یا به راحتی از فرصت غرق شدن غول در شبکه های اجتماعی استفاده کردند. ده ها مقاله در مورد نحوه حذف دائمی حساب فیس بوک شما ، که گفتن آن آسان تر از کار است ، نیز شروع به گسترش کرده اند. شایان ذکر است که تصمیم هیئت مدیره با کمی هشدار همراه است. وی تعلیق نامحدود حساب ترامپ را نامناسب توصیف کرد و این شرکت را تشویق کرد تا ظرف شش ماه به این موضوع رسیدگی کند ، این بدان معناست که می تواند دریچه بازگشت ترامپ را باز کند.

همه ما در مورد چگونگی آسیب رساندن به ارز رمزنگاری شده در محیط زیست شنیده ایم ، به همین دلیل است که در لایحه ای که در مجلس سنای ایالت نیویورک ارائه شد ، تلاش می شود تا استخراج برای مدت سه سال متوقف شود. بلوک اولین بار گزارش داد که لایحه 6486 سنای نیویورک روز دوشنبه توسط سناتور کوین پارکر به کمیته محیط زیست سنای ایالت ارائه شد. برخی از مراکز استخراج نیویورک شامل Greenidge Generation Holdings ، نیروگاهی با گاز طبیعی در منطقه دریاچه های FGinger است که به طور متوسط ​​5.5 بیت کوین در روز تولید می کند. معدن کاران هوای سردتر را نیز دوست دارند. هرچه آب و هوا خنک تر باشد ، تنش کمتری بر ماشین های استخراج وارد می شود. ارزیابی ، گزارشی را تهیه می کند که سپس برای عموم منتشر می شود. سپس مشروط به یک دوره نظر 120 روزه عمومی خواهد بود.

حتما بخوانید:
مهاجرت تحصیلی به کانادا هزینه

سرانجام ، شخصی به نام آماندا كودل از آمازون به دلیل “خرید” بارگیری ویدیویی شکایت می کند ، در حالی که آمازون می تواند بلافاصله آن را از کتابخانه شما خارج کند. مایک ماسنیک از TechDirt با استناد به دادخواست وکیل شاکی که دلیل اصلی این مسئله تبلیغات جعلی است ، ماجرا را برداشت. اما اگر امیدوارید آمازون نظرات شما را برآورده نكند ، آن را برآورده نكنید. مانیك می نویسد كه خوشبین نیست كه پرونده خیلی دورتر پیش رود. “در گذشته ، شرکت ها موفق به کنار آمدن با چنین پرونده های قضایی شده اند ، و من کاملا مطمئن هستم که آمازون در تلاش است تا اختلافات از این قبیل را به داوری لازم الاجرا تبدیل کند ، این بدان معناست که این دادخواست در بدو ورود مرده است.” تجارت با. ذخیره سخت افزار و نرم افزار. آنجا سخت است.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. ثبت نام در سایت ما را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire برای دریافت تمام اخبار مهم ، هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود. و قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی هشتگ پرطرفدار ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید من الکس کوپ هستم ، ممنون که گوش دادید!


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید