[ad_1]

اسکارها به یک رویداد بزرگنمایی “نه” می گویند ، داستان راننده آمازون در مورد تصمیم خود برای ترک به دلیل دوربین AI در ون خود ویروسی شد و سازنده رایانه Acer توسط یک باج افزار مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! دوشنبه 22 مارس است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

رکورد کم رتبه بندی برای جوایزی مانند گلدن گلوب و امی ، اسکارها – همه توسط کنفرانس ویدیویی انجام شده است – برگزارکنندگان را به تغییر مسیر و برگزاری مراسم پیش رو سوق داد رویداد بدون بزرگنمایی. اقدام برای ایجاد یک نمایش صمیمی اما در نهایت شخصی تلاش تولیدکنندگان برای جلوگیری از گرفتاری قسمت های قبلی دوره همه گیری است که با مشکلات فنی ، برندگان جوایز کلاه دار و حتی گاهی روابط خال خالی روبرو شده است. کد لباس برای مجریان و نامزدها از پوشیدن لباس های گاه به گاه جلوگیری خواهد کرد و از برندگان خواسته می شود “اتاق را بخوانند ، یک داستان را تعریف کنند”.

داستان اخیر بنیاد تامسون رویترز در مورد یک راننده آمازون در دنور که به دلیل تصمیم غول فناوری برای نصب دوربین مداربسته مجهز به هوش مصنوعی در ون خود ، ویروسی شد. ویک ، که در سال 2019 راه اندازی شد ، از بنیاد خواست فقط از نام خود استفاده کند و گفت که او شاهد بوده است که چقدر سریع سیاست های آمازون به نظارت تغییر می کند. نقطه عطف تصمیم اخیر آمازون برای نصب سیستم های دوربین AI به نام Driveri در ماشین بود. این دوربین ها زبان بدن راننده را اسکن کرده و سرعت خودرو را کنترل می کنند. حتی می تواند رانندگان خواب آلود را شناسایی کرده و در صورت تشخیص تخلف هشدارهای خودکار را تف کند. ویک اعلامیه دو هفته ای خود را در این ماه منتشر کرد و قبل از پایان مهلت 23 مارس ، تمام کارگران در مقر دونور وی برای امضای فرم های انتشار به آمازون برای گرفتن و جمع آوری و ذخیره اطلاعات بیومتریک خود ، ترک کردند.

سرانجام ، بزرگترین باج شناخته شده تا به امروز توسط مهاجمینی که حمله باج افزار REvil را علیه سازنده رایانه Acer آغاز می کنند ، طلب می کند. Bleeping Computer گزارش می دهد که باند باج افزار در وب سایت خود اعلام کرده است که Acer را نقض کرده و برخی از تصاویر پرونده های به سرقت رفته را به عنوان مدرک به اشتراک گذاشته است. سپس آنها مدام درخواست 50 میلیون دلار می کردند. این تصاویر لو رفته مربوط به اسنادی است که شامل صفحات گسترده مالی ، مانده حساب بانکی و ارتباطات بانکی است. در پاسخ به سوالات BleepingComputer ، ایسر پاسخ روشنی در مورد اینکه آیا آنها توسط Ransomware REvil مورد حمله قرار گرفته اند ، ارائه نداد ، در عوض اظهار داشت که “گزارش وضعیت های غیر معمول اخیر” به LEA و DPA مربوطه است.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. ثبت نام در سایت ما را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. من الکس کوپ هستم ، ممنون که گوش دادید!

[ad_2]

منبع: night-sky.ir