هشتگ ترند ، 16 مارس 2021 – پیشنهاد راجرز برای یک شاو 26 میلیارد دلاری ؛ ستاد در کلگری در حال ناپدید شدن است. بررسی پس زمینه Tinder


راجرز برای خرید ارتباطات شاو 26 میلیارد دلار قرارداد منعقد کرده است ، میزان جای خالی در کلگری به یک روند نگران کننده تبدیل شده است و برنامه های همسریابی چک های گذشته را بررسی می کنند.

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! سه شنبه 16 مارس است و من میزبان شما بانت بریچ هستم.

راجرز قرارداد خرید امضا کرده است نمایش ارتباطی و شرکت فرعی موبایل 26 میلیارد دلاری آن است. اگر معامله – که باشد از جمله حدود 6 میلیارد دلار بدهی شاو – از بین می رود ، خانواده شاو به بزرگترین سهامدار راجر تبدیل می شود. این معامله مورد بررسی نظارتی قرار خواهد گرفت و انتظار می رود در نیمه اول سال 2022 بسته شود. علاوه بر نگرانی در مورد چگونگی رشد بزرگتر یکی از بزرگترین شرکتهای ارتباط از راه دور کانادا ، مردم به نظرات مختلفی که این دو شرکت در مورد اتهامات دارند ، اشاره می کنند برای بیش از دستگاه های تلفن همراه. پاول مک آلیز ، رئیس ارتباطات شاو ، یک بار مازاد داده را “درآمد سمی” توصیف کرد. موبایل آزادی برای همه مشترکین خود هزینه داده دریافت نمی کند و در عوض تصمیم می گیرد سرعت آنها را کاهش دهد.

کلگری 9 دفتر مرکزی را ناپدید کرده است و بر اساس The Star این برابر است 3600 شغل در دفتر مرکزی از دست داده است، بیشتر به لطف بخش انرژی در حال تلاش است. در حالی که این شهر هنوز سرانه دفاتر مرکزی است ، رئیس جمهور شورای تجارت آلبرتا می گوید این روند هنوز نگران کننده است. این دفاتر معمولاً به جذب خوشه های شرکت های پشتیبانی کمک می کنند. متأسفانه ، شركت مشاوره و مديريت شركت CBRE مي گويد كه نرخ خالي در مركز شهر كالگري در پايان سال گذشته به ركورد 29.5 درصد رسيد. اکنون س questionsالاتی در مورد این که شهر با فضاهای آزاد خود چه کاری باید انجام دهد وجود دارد. نظری داری؟ در قسمت نظرات این مورد را ثبت کنید.

حتما بخوانید:
اینتراک به 13 موسسه مالی کانادایی ملحق می شود تا انتقال الکترونیکی Interac for Business را پیاده سازی کند

و در نهایت، روی لبه اعلام می کند که Tinder و سایر برنامه های متعلق به Match Group به کاربران این امکان را می دهد تا در تاریخ های احتمالی بررسی پس زمینه را انجام دهند. پس از سرمایه گذاری در شرکت غیر انتفاعی گاربو ، که به افراد امکان می دهد فقط با نام و شماره تلفن یا نام کامل خود بررسی های پیشینه انجام دهند ، کاربران Tinder می توانند تاریخ خود را با جزئیاتی مانند سابقه دستگیری و سابقه خشونت بررسی کنند . طبیعتاً مردم نگران صحت این بررسی ها هستند و Reddit سریعاً مهر خود را بر ماجرا می گذارد و حاکی از آن است که گاربو در واقع یک واژه رمز برای Garbage است. حداقل گاربو با استناد به مطالعه ای که نشان داد درصد نامتناسبی از سیاه پوستان دستگیر شده به دلیل اتهامات مواد مخدر در مقایسه با سفیدپوستان است ، حداقل گفته است که او اتهامات مربوط به مواد مخدر را برای “موضع گیری فعال در برابر عدالت” منتشر نخواهد کرد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. ثبت نام در سایت ما را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید