هشتگ ترند ، 14 ژوئن 2021 – ضد واکس به Yelp روی می آورند. آینده شناخت چهره ؛ چگونه می توان تیم های راه دور را به طور موثر مدیریت کرد


ضد واکسرها برای کمک به رستوران هایی که خواهان اثبات واکسیناسیون هستند ، به Yelp کمک می کنند. فناوری بالا هدف یک لایحه ضد انحصاری دیگر در ایالات متحده است و کارشناسان نکاتی را برای مدیریت تیم های از راه دور به اشتراک می گذارند.

این همه اخبار کسب و کار / فناوری است که هم اکنون محبوب است. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! جمعه 11 ژوئن است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

سلاح های ضد واکس Yelp برای مجازات میله هایی که به فناوری ضد واکسن نیاز دارند

در تلاش برای ایجاد شرمساری در رستوران ها برای انجام هر کاری که ممکن است برای بازگشایی ایمن انجام شود ، زیرا دوزهای اول و دوم واکسن ها در سراسر جهان تجویز می شود ، ضد واکس ها به Yelp مراجعه کردند تا هرزنامه را با بررسی های منفی برای آنها ارسال کنند. و این بررسیهای هرزنامه تک ستاره می تواند صدمه ببیند. حالت پیش فرض بررسی مرورها به ترتیب زمانی ، از جدیدترین به قدیمی ترین است ، به این معنی که حمله هرزنامه ، نظرات جعلی را در بالا قرار می دهد ، در صورتی که قربانی یک کمپین هماهنگ شوید ، بررسی های اخیر بسیار تأثیرگذارتر می شود. بررسی های جعلی اغلب به راحتی قابل مشاهده است ، اما وقتی مقدار کافی از آنها جمع شود ، می تواند بر رتبه بندی کلی تأثیر بگذارد ، که برای مصرف کنندگان بسیار بیشتر دیده می شود. هرزنامه مرور ، که مطمئناً پدیده جدیدی نیست ، در سال گذشته نیز به همین روش برای هدف قرار دادن رستوران های ماسک دار استفاده شده است.

یک سال بعد ، تماس های شرکت های فناوری برای تنظیم تشخیص چهره پیشرفت کمی در فناوری داشته است.

حدود یک سال پیش ، مایکروسافت ، آمازون و IBM گفتند که فروش نرم افزار تشخیص چهره را به نیروی انتظامی ایالات متحده متوقف می کنند. اما اکنون این سوال مطرح می شود – از آن زمان چه اتفاقی افتاده است؟ آخرین گزارش CNBC در این زمینه نشان می دهد که چگونه کنگره هیچ قانونی راجع به استفاده از فناوری توسط پلیس تصویب نکرده است. بسیاری از شرکتهای نرم افزاری دیگر مایل به مداخله برای پر کردن شکاف در غیاب فناوری بزرگ و حتی سایر محصولات تحت چتر عظیم فناوری بزرگ هستند که عملکردهای مبتنی بر نظارت مشابه را انجام می دهند. زیرمجموعه هوشمند امنیت خانه آمازون ، Ring ، به دلیل گسترش سریع کار با پلیس و همچنین مایکروسافت برای کار در زمینه توسعه سیستم اطلاعات دامنه مشارکت ، تحت نظارت دقیق طرفداران حریم خصوصی قرار دارد. با اداره پلیس نیویورک طبق وب سایت این اداره ، این سیستم به عنوان “ابزاری ضد جرم و ضد تروریسم” شارژ می شود که از “بزرگترین شبکه دوربین های جهانی ، پلاک خوان ها و حسگرهای رادیولوژی جهان” استفاده می کند.

حتما بخوانید:
گربه‌ها، نوازان و مواد شیمیایی

سرانجام ، ResetWork ، یک نشریه آنلاین مستقل ، اخیراً دید که یکی از آخرین مقالات خود در مورد مدیریت کار موثر از راه دور در LinkedIn شروع به گفتگو می کند. هنگامی که ما شروع به کار کردن در کار پس از همه گیری کنیم ، برخی از آنها به یک محیط ترکیبی جدید (دفتر جزئی ، از راه دور جزئی) منتقل می شوند. کار از راه دور برای بسیاری اینجاست که بماند. بازنشانی کار ، در گفتگو با کارشناسان رهبری ، نکات زیر را نشان می دهد که فکر می کنیم برای شرکت های نوپا یا معاونان رئیس جمهور قابل استفاده است:

  • هنگام آموزش کسی ، این کار را از طریق فیلم یا تلفن به صورت زنده انجام دهید.
  • جلسات ناهار و یادگیری ، جایی که همکاران در آن چیزهایی را که روی آنها کار می کنند به اشتراک می گذارند ، می تواند تیم سازی خوبی باشد و فعالیت های اعتماد را داشته باشد.
  • هیچ وقت نمی توانید شفافیت کافی داشته باشید.
  • تمرکز بر RAMP یا روابط ، پاسخگویی ، انگیزه و فرایندها را در نظر بگیرید.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای ما ثبت نام کنید خبرنامه روزانه IT Wire برای دریافت تمام اخبار مهم ، هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. ممنون که گوش دادید.

حتما بخوانید:
پروژه جدید اینترنت برای مناطق روستایی نیوفاندلند و لابرادور تأیید شده است


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید