نوکیا کانادا برای تقویت زنجیره تأمین با EDC همکاری کرده است


توسعه صادرات کانادا (EDC) راهکارهای تأمین مالی و بیمه ای را برای تحریک صادرات فناوری ها و محصولات خود به نوکیا کانادا ارائه می دهد.

EDC به عنوان یک شرکت تاج ، به مشاغل کانادایی کمک می کند تا هنگام انجام تجارت بین المللی ، خطر را کاهش دهند. خدمات آن شامل دستیابی به سرمایه در گردش ، مدیریت ریسک ، دانش تجاری و ارتباط عظیم جهانی است.

از طریق این مشارکت ، نوکیا به دنبال گسترش امکانات تحقیق و توسعه کانادایی خود در اوتاوا است. این دو سازمان همچنین برای پیشبرد اقدامات اجتماعی نوکیا در کانادا ، از جمله تلاش برای از بین بردن شکاف جنسیتی در فناوری و حمایت از تجارت محلی ، با هم همکاری خواهند کرد. علاوه بر این ، استفاده از شبکه تجاری EDC به نوکیا این امکان را می دهد تا موقعیت خود را در زنجیره تأمین کانادا بیشتر تقویت کند.

جفری مادوکس ، رئیس نوکیای کانادا ، در بیانیه ای گفت: “مرکز تحقیق و توسعه نوکیا در اوتاوا فناوری هایی را توسعه داده است که در راه حل های 5G ، امنیت شبکه ، سیستم های نوری و شبکه های باند پهن ادغام شده اند.” “این فن آوری ها که در کانادا توسعه یافته اند ، اکنون توسط شرکت های بزرگ حمل و نقل ، دولت ها و مشاغل موجود در کانادا و سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. با پشتیبانی EDC ، نوکیا به افزایش صادرات محصولات و فن آوری های توسعه یافته در کانادا توسط کانادایی ها کمک خواهد کرد. “

حتما بخوانید:
کار برج خنک کننده چیست؟

از زمانی که Huawei مستقر در آمریکا ، پیش از این پیشروترین ارائه دهنده سخت افزار زیرساخت ارتباطات از راه دور در آمریکای شمالی ، توسط ایالات متحده در لیست سیاه قرار گرفت ، ارزش نوکیا در کانادا به شدت افزایش یافت. اگرچه اتاوا تصمیمی رسمی درباره آینده هواوی در کانادا اتخاذ نکرده است ، اما شرکت های مخابراتی کانادایی با سایر فروشندگان سخت افزار مانند نوکیا ، اریکسون و سامسونگ قرارداد منعقد کرده اند ، به استثنای شرکت چینی در این روند.

نوکیا در حال حاضر با ظرفیت های مختلفی برای ساخت شبکه های 5G خود با بل ، راجرز و تلوس کار می کند.

طبق شرکت های چندملیتی خارجی مانند نوکیا 12٪ کل اشتغال کانادا و 60٪ تجارت کالاها و خدمات در کانادا را تشکیل می دهند. دولت تجارت 2021 گزارش توسط Global Affairs Canada.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید