معامله راجرز شاو به دادگاه فدرال می رود. دفتر رقابت می گوید پیشنهاد فروش Freedom به Vidéotron “انگلی” است


امروز، دفتر رقابت در آخرین تلاش خود برای از بین بردن ادغام راجرز-شاو، در مقابل دادگاه استیناف فدرال در اتاوا پرونده خود را مطرح می کند.

استدلال اصلی این دفتر حول محور اشتباهات قانونی بود که به ادعای آن باعث شد دادگاه رقابت در دسامبر به نفع معامله رای دهد. 29، 2022.

این دفتر همچنین درخواست تجدیدنظر TekSavvy را به CRTC برای بررسی ادغام به عنوان مدرک اضافی برای تجدیدنظر معرفی کرد.

طبق گفته ناظر رقابت، ادغام راجرز-شاو قبل از بررسی قرارداد جانبی (فروش پیشنهادی Freedom Mobile به Vidéotron) که از آن به عنوان “انگلی” یاد می کند، باید به طور مستقل به عنوان یک معامله مستقل در نظر گرفته می شد. یا بر اساس اینکه آیا قرارداد ادغام بقای خود باقی می ماند یا خیر.

دادگاه رقابت قبلاً گفته بود که اگر بررسی به روشی که دفتر می‌خواست انجام می‌شد، تصمیم متفاوت نبود.

این دفتر امروز استدلال کرد که گوی بلورین ندارد تا مطمئن شود که آیا نتیجه متفاوت خواهد بود یا خیر، اما «تردید» وجود دارد و باید برطرف شود، به ویژه وقتی که این موضوع به میلیون‌ها کانادایی در استان‌های غربی مربوط می‌شود که تلفن همراه دارند. کاربران “آنها شایسته دانستن هستند.”

علاوه بر این، این دفتر استدلال کرد، واگذاری پیشنهادی Freedom Mobile به Vidéotron درمانی است که صرفاً با درمان‌های رفتاری (رفتار آتی نهاد ادغام‌شده) به جای راهکارهای ساختاری (اقدامی یک‌بار برای حفظ/بازیابی ساختار) آغشته است. از بازار با ایجاد یک رقیب جدید/افزایش یافته). این دفتر استدلال کرد که درمان های رفتاری طبق بند 92 قانون رقابت قابل قبول نیست.

حتما بخوانید:
ورزش ایکس بادی چیست ؛ مزایا و معایب این ورزش

این درک باعث شد راجرز و شاو در آگوست 2022 دنده خود را تغییر دهند و درخواست ها و زبان خود را اصلاح کنند تا به نظر برسد که معامله با واگذاری جانبی پیشنهادی یکی است، به طوری که آنها مولفه های رفتاری در نظر گرفتن Freedom-Vidéotron به عنوان یک درمان مستقل را جبران کنند. .

این دفتر استدلال کرد که پذیرش تصمیم دادگاه به معنای دور زدن قانون رقابت است. او گفت: «توازن مهمی بین کاری که کمیسیونر انجام می‌دهد و آنچه دادگاه انجام می‌دهد وجود دارد، و دادگاه در مورد آنچه به آنها ارائه شده است، قضاوت می‌کند.

معلوم نیست در جلسه امروز حکم همان روز صادر می شود یا خیر. این قرارداد فردا دور دیگری از بررسی‌های کمیته صنعت و فناوری مجلس عوام را پشت سر می‌گذارد، پیش از آنکه برای حکم نهایی به وزیر فرانسوا فیلیپ شامپاین برود.

شاو و راجرز امیدوارند تا قبل از ژانویه قرارداد را نهایی کنند. 31 برای جلوگیری از جریمه های سنگین یا شکایت از سوی سرمایه گذاران.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید