مدیر عامل اینتل باب سوان ماه آینده استعفا می دهد و مدیر عامل VMware پت گلسینگر جایگزین وی می شود

[ad_1]

اینتل می گوید مدیر عامل شرکت VMware پت گلسینگر در حال بازگشت به اینتل است تا جایگزین باب سوان شود که آخرین روزهای خود را به عنوان مدیر عامل تراشه ساز تا 15 فوریه سپری خواهد کرد.

سوان در سال 2018 پس از استعفای برایان کریسانیچ مدیر عامل موقت اینتل شد. وی در سال 2019 مدیرعامل دائمی شد.

گلسینگر 30 سال در اینتل کار کرده و اولین مدیر ارشد فناوری آن است. او همچنین رئیس تجارت زیرساخت IT EMC بوده و از سال 2012 مدیر عامل VMware بوده است.

اینتل می گوید این پیام “مربوط به نتایج مالی اینتل برای سال 2020 نیست.”

در بیانیه ای در 13 ژانویه آمده است: “اینتل انتظار دارد درآمد سه ماهه چهارم سال 2020 و EPS بیش از رهنمودهای اولیه خود باشد که در 22 اکتبر 2020 ارائه شده است.” “علاوه بر این ، این شرکت در فناوری 7 نانومتری خود پیشرفت چشمگیری داشته است و قصد دارد هنگام گزارش نتایج كامل خود برای سه ماهه چهارم و سال 2020 ، همانطور كه ​​قبلاً در 21 ژانویه 2021 برنامه ریزی شده بود ، به روز رسانی كند.

تجارت تراشه اینتل با موانع فناوری و رقابت شدید رقبا روبرو است. فناوری ترانزیستور 10 نانومتری آن سالها با تأخیر روبرو است. در ژوئیه سال 2020 ، اینتل اعلام کرد که نسل بعدی ترانزیستورهای 7 نانومتری این شرکت نیز تا سال 2022 به تأخیر می افتد. و در حالی که تجارت تراشه های سرور اینتل هنوز در حال رونق است ، رقابت آن در سهم بازار در حال کاهش است. پردازنده های Ryzen و Epyc AMD همچنان با استفاده از معماری ها و ترانزیستورهای جدیدتر عملکرد خود را بهبود می بخشند و به طور گسترده ای در رایانه های مشتری مورد استفاده قرار گرفته اند.

اینتل همچنین سال گذشته اپل را به عنوان یک شریک تجاری مهم از دست داد ، زمانی که این شرکت سال گذشته نیز اعلام کرد که تعلیق استفاده از تراشه های اینتل را در Mac خود کنار خواهد گذاشت. در عوض ، اپل تراشه های خود را در آینده طراحی و تولید خواهد کرد.

در میان فشارهای فزاینده ، سرمایه گذاران این شرکت را به اقدام دعوت کردند. Hedge Fund Third Point که دارای یک میلیارد دلار سهام اینتل است ، در ماه دسامبر نامه ای به این شرکت نوشت و از این شرکت خواست که استراتژی های تجاری خود را بررسی کند.

گلزینگر هنگام کار با VMware ، با انتقال شرکت از انتقال از مراکز داده خصوصی به یک ارائه دهنده ابر عمومی ، با ایجاد مشارکت قوی با خدمات وب آمازون و مایکروسافت ، به تغییر شرکت کمک کرد.

“تجربه من در اینتل تمام حرفه من را شکل داده است و از این شرکت جاودانه سپاسگزارم. گلسینگر در بیانیه ای گفت: “رفتن به خانه اینتل به عنوان مدیرعامل در یک زمان حساس برای نوآوری ، چون شاهد دیجیتالی شدن همه چیز هستیم ، بزرگترین افتخار حرفه من خواهد بود.” بیانیه.

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme