مایکروسافت کانادا و رایانه برای موفقیت کانادا به دنبال سخت افزار ارتقا یافته برای انجمن های غیرمستقیم هستند


مایکروسافت کانادا اخیراً اعلام کرده است قول مدیرعامل ، همکاری با رایانه برای موفقیت کانادا (CFSC-OPEC) برای کمک به ایجاد شکاف مهارت های دیجیتال با ارائه دستگاه ها به جوامع محروم.

تعهد مدیر عاملجولی بروار ، مدیر ارتباطات CFSC-OPEC ، به این نشریه گفت ، در تاریخ 1 ژوئن آغاز شده است ، و تلاش مشترک برخی از شرکت های پیشرو کانادا برای استفاده از فناوری مورد استفاده در برنامه ، پشتیبانی مجدد از استفاده در بازیافت است.

سازمان هایی که برای ابتکار عمل ثبت نام می کنند ، دستگاه های خود را در پایان چرخه Computers for Schools Plus (CFS +) ، برنامه دولت کانادا ، که دستگاه های مورد استفاده برای مدارس ، کتابخانه ها ، سازمان های غیرانتفاعی ، جوامع محلی و مسئول شرایط کم درآمد را ارتقا می دهد ، درگیر می کنند. از زمان راه اندازی CFS + در سال 1993 بیش از 1.7 میلیون کامپیوتر توزیع شده است.

23 سازمان در سراسر کانادا با وعده مدیر عامل به مایکروسافت پیوسته اند ، از جمله Telus ، Bell Canada ، Rogers ، TD Bank Group ، Scotiabank و Best Buy.

“سازمان هایی که وعده مدیر اجرایی را امضا کرده اند ، مثالی می زنند. تعهد آنها دسترسی به فناوری کانادایی های در معرض خطر محرومیت دیجیتال را بهبود می بخشد ، در حالی که آینده ای پایدارتر برای همه ایجاد می کند. “

CFSC-OPEC در سال 2005 تاسیس شد ، یک سازمان غیرانتفاعی است که برای حمایت از برنامه های ورود دیجیتال و مشارکت اقتصادی کانادا برای نوآوری ، علوم و توسعه اقتصادی تأسیس شده است. خدمات CFSC-OPEC شامل بازاریابی و ارتباطات ، توسعه مشارکت ، مدیریت پروژه و برنامه ریزی استراتژیک است.

حتما بخوانید:
CIBC در حال همکاری با سه بانک دیگر و AWS برای راه اندازی Global Open Finance Challenge است


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید