مایکروسافت راه حل های تحقیقات آب و هوایی دیجیتال را به منابع طبیعی کانادا ارائه خواهد داد


منابع طبیعی کانادا (NRCan) برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و استفاده از سرویس های ابری ، داده ای و هوش مصنوعی (AI) برای ایجاد بستری برای همکاری علمی ملی و جهانی به مایکروسافت کانادا پیوسته است.

مایکروسافت همچنین سمینارهای NRCan AI Business School را برای توسعه مهارت های دپارتمان در استراتژی AI ، مدیریت ، عملیات و استفاده مسئولانه ارائه می دهد. این همکاری با هدف حمایت از تحقیقات NRCan در مورد توسعه پایدار و اقدامات اقلیمی انجام شده است.

“استفاده از فناوری برای حمایت از اقدامات اقلیمی یکی از اولویت های اصلی ما است. NRCan با قرار دادن راه حل هایی مانند Microsoft Azure AI در قلب استراتژی دیجیتال خود ، آینده ای پایدارتر و موفق تر را برای کانادایی ها ایجاد می کند. ” مایکروسافت کانادا، در بیانیه مطبوعاتی در تاریخ 29 مارس اشاره شده است.

این ابتکار اولین بار برای NRCan است ، که همراه با مایکروسافت کانادا و مایکروسافت هوش مصنوعی برای شرکای زمین ، الگویی را برای همکاری در آینده بین بخش های دولتی و خصوصی فناوری ارائه می دهد تا فن آوری ، منابع و تخصص را برای کارگران در زمینه مقابله با مسائل بشردوستانه و ایجاد پایدار ارائه دهد. او می گوید و جهانی قابل دسترسی منابع طبیعی کانادا.

“تغییرات آب و هوایی واقعی است. مبارزه با تغییرات اقلیمی مستلزم نوآوری و همکاری است. فناوری های دیجیتالی مایکروسافت از کارگران و توسعه پایدار منابع طبیعی ما پشتیبانی خواهد کرد. اینگونه است که به صفر می رسیم “،” سیموس اورگان جونیور ، وزیر منابع طبیعی کانادا گفت.

حتما بخوانید:
هشتگ پرطرفدار اکتبر 19 – کانیه وست پیشنهاد خرید پارلور را می دهد. مشکلات استعداد آمازون؛ متا برای فروش Giphy

نمونه هایی از پروژه های داده ای که NRCan می گوید با Microsoft همکاری خواهد کرد عبارتند از:

  • Energy Star Detective ، در حال توسعه یک ابزار یادگیری ماشین برای شناسایی سو abuse استفاده آنلاین ، ناسازگاری و معرفی نادرست نام و مارک Energy Star.
  • آمادگی شبکه برای وسایل نقلیه الکتریکی ، با استفاده از تکنیک های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای شناسایی الگوها در داده های شارژ خودروهای الکتریکی ، برای ارائه بینش در مورد ابزارهای الکتریکی برای عوامل موثر در استفاده از شبکه الکتریکی.
  • کاهش خطر معدن ، ایجاد یک نقشه تعاملی از سایت های استخراج معادن در سراسر کانادا با لایه هایی برای نشان دادن ساختارهای مختلف موجود در سایت های معدن.

شتاب دهنده دیجیتال NRCan که به تازگی راه اندازی شده ابتکاری برای افزایش ظرفیت هوش مصنوعی دانشمندان و محققان و همچنین بررسی امکانات برای راه حل های پیشرفته دیجیتال در بخش منابع طبیعی ، از جمله انرژی ، معدن و جنگلداری است.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید