مایکروسافت از سه ابر جدید ویژه صنعت خاص خبر می دهد

[ad_1]

مایکروسافت در کنفرانس Ignite خود بی سر و صدا از راه اندازی پیش نمایش سه پیشنهاد ابری جدید برای بخش های مالی ، تولیدی و غیرانتفاعی خبر داده است.

مایکروسافت در میان عناوین دیگر ، مانند راه اندازی یک بستر نرم افزاری سخت افزاری و نرم افزاری جدید که باعث ایجاد سهولت در تولید دستگاه ها و حسگرهای IoT هوشمند برای مشتریان و شرکا می شود ، تأیید کرده است که راه حل های Cloud for Financial and Cloud for Retail قبل از پایان این ماه در دسترس عموم است. Microsoft Cloud برای سازمان های غیرانتفاعی و Cloud for Manufacturing پذیرش مشتری برای بازبینی عمومی را تا پایان ژوئن 2021 آغاز می کنند.

این پیشنهادهای جدید به Microsoft Cloud for Healthcare موجود در اکتبر سال 2020 و Microsoft Cloud برای خرده فروشی که در ژانویه 2021 اعلام شد ، می پیوندند. علاوه بر این ، اولین به روز رسانی راه حل سلامت در آوریل 2021 منتشر می شود و شامل چهار جدید است ویژگی ها و پشتیبانی از هشت زبان دیگر را اضافه می کند.

ساتیا نادلا در سخنرانی اصلی خود در تاریخ 2 مارس گفت: “ما تشخیص می دهیم كه هر صنعت منحصر به فرد است.” “هدف ما ارائه راه حلهای متناسب با نیازهای خاص آنها است.”

در صورتیکه آن را از دست دادید:

مایکروسافت کانادا مناطق دسترسی Azure را در کانادا راه اندازی می کند [Channel Daily News]

وام دهندگان می توانند پس از بازبینی عمومی در مارس امسال ، با ویژگی جدیدی تحت عنوان Loan Manager بازی کنند. مایکروسافت ABN AMRO و Manulife را رد کرد و به مشتریانی اشاره کرد که قبلاً از این نرم افزار جدید استفاده می کنند.

با استفاده از Cloud برای خرده فروشی ، مدیران فناوری اطلاعات روش های جدیدی برای مقابله با رشد سفارشات آنلاین و محدودیت سرعت خواهند داشت و با کمک شرکای کانال ، استفاده بالقوه در بخشهای دیگر تقریباً بی پایان است.

آلیس تیلور ، معاون رئیس جمهور ، برنامه های تجاری و صنعت جهانی نوشت: “به دلیل وسعت و عمق اکوسیستم شریک مایکروسافت ، صنایع ابر مایکروسافت همچنین فرصت های جدیدی را برای تقویت و گسترش تا آخرین مرحله از عملکرد صنعت فراهم می کند.”

اگرچه این پیشنهادها برای پاسخگویی به نیازهای خاص یک صنعت طراحی شده اند ، اما مایکروسافت می گوید که این محصولات همچنین برای کار با یکدیگر برای معرفی ویژگی های جدید و سفارشی سازی در طیف گسترده ای از راه حل های خود طراحی شده اند.

حملات سایبری با اصلاح بیشتر می شوند

این غول نرم افزار زمان تبلیغاتی قابل توجهی را صرف تبلیغات امنیتی خود کرده است (اخیراً بیش از 10 میلیارد دلار درآمد امنیت تجاری) و به همه یادآوری می کند که چگونه هکرهای سراسر کشور زنجیره تأمین SolarWinds را به خطر می اندازند.

واسو جاکال ، معاون رئیس شرکت مایکروسافت در زمینه امنیت ، انطباق و هویت ، در جریان جلسه ای با تام برت ، معاون امنیتی و اعتماد مشتری شرکت ، حمله زنجیره تامین را شکست.

مایکروسافت توسط شرکت امنیتی FireEye ، یکی از بسیاری از قربانیان حمله پیچیده زنجیره تامین ، مطلع شد. پس از تجزیه و تحلیل عمیق حمله ، این دو شرکت نتیجه گرفتند که یک بازیگر ملی در ساخت نرم افزار متعلق به SolarWinds به نام Orion ، هوشمندانه درگیر بدافزار شده است.

هنگامی که بیش از 18000 مشتری ، بسیاری از آنها از دولت خارج شدند ، مهاجمان بدافزار مرحله دوم را برای جاسوسی بیشتر در زیر گروهی از شرکت ها مستقر کردند.

برت گفت: “یافتن آن بسیار دشوار بود.”

وی همچنین به افزایش معاملات ایمیل های تجاری و تأثیر آنها بر مشتریان اذعان کرد. او می گوید ، آنها همچنین بسیار پیشرفته تر هستند و بیشتر از روسیه ، ایران ، کره شمالی و چین می آیند.

علاوه بر چهار گواهینامه جدید انطباق و هویت و ویژگی های امنیتی اضافه شده برای تیم ها ، مایکروسافت می گوید آموزش شبیه سازی حمله اکنون در Microsoft Defender برای Office 365 به صورت عمومی در دسترس است. در دسترس بودن از 6 ژانویه 2021 آغاز می شود 2020 و در ماه نوامبر 2020 به تمام مشتریان 365 مایکروسافت E3 و E5 گسترش یافت.

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme