لیفت شقیقه چگونه انجام می شود؟

بعد از انجام این لیفت ، هیچ زخم یا اثر مشخصی در چهره شما باقی نمیگذارد.نتیجه لیفت پس ازعمل قابل مشاهده است اما برای دیدن نتیجه نهایی و دلخواه باید صبر کرد تا کبودی و ورم از بین برود. افتادگی گوشه چشم و ابرو و متعاقبا پلک بالا باعث خسته و ناراحت نشان دادن چهره فرد می شود.

تا ثیر بوتاکس بر پیشانی با افتادگی قسمت میانی ابرو و بالا بردن دم ابرو همراه است که در مواردی باعث نزدیک شدن فاصله ابرو وچشم دز خط وسط میشود. از داروهای رقیق کننده خون، مکمل های ویتامین E و دیگر مکمل هایی که می توانند منجر به بروز عوارض پس از جراحی لیفت شقیقه شوند، تا پایان دوران نقاهت استفاده نکنید. جراح لیفت شقیقه و ابرو چگونه انجام می شود؟ برش پوستی در خط رویش مو و ترمیم ان اگر توسط جراح پلاستیک ماهر و اگاه به اصول ترمیم زخم انجام شود بعد از ۶ ماه ناپدید شده و به سختی دیده خواهد شد.

بخیه های شما یک هفته پس از عمل برداشته می شود، اما می توانید قبل از این کار به کار خود برگردید. دو هفته پس از جراحی استراحت کنید و از محل کار خود مرخصی بگیرید. بیشتر بیماران پس از بالا بردن ابرو در شقیقه دچار تورم و کبودی می شوند، اما بالا نگه داشتن سر به کاهش تورم کمک می کند. در روند جراحی لیفت شقیقه و لیفت مستقیم ابرو می توانند با ایجاد برش هایی در نواحی مخصوص از شقیقه و نیز لیفت پوست، ابروها و پوست را بالا بکشند.

حتما بخوانید:
لباس السا قیمت دوخت

در صورتی که در ابرو ها تقارن نداشته باشند، با لیفت شقیقه و لیفت ابرو می توان هارمونی و تقارن را به ابرو ها بازگرداند. در صورتی که پزشک برای شما دارو و یا مسکنی تجویز کرده است آن ها را به موقع مصرف کنید. ممکن است در ناحیه پیشانی و اطراف چشم ها احساس درد و تورم و کبودی مختصری داشته باشید. در سالهای اخیر لیفت گوشه چشم با نخ طرفداران زیادی پیدا کرده است و به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کش لیفت شقیقه قیمت ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.