لوله پلیکا زنگ نمیزند و پوسیده نمیشود

تولید می شوند. در جدول زیر می توانید استاندارد لوله های فولادی درزدار را به طور کامل دریافت نمایید. همان طور که قبلا توضیح داده شد لوله و اتصالات پلیکا از پرکاربردترین محصولات پی وی سی می باشند. با توجه به میزان سبکی، می توان لوله ها را به سه دسته معمولی، نیمه قوی و قوی تقسیم نمود که در میان آن ها لوله پلیکا معمولی سبک تر و ارزان تر می باشد. هنگامی که لوله کاروگیت با عنوان (ASTM F2306) نشانه­ گذاری می­شود، تولید کننده تایید می­کند که لوله مطابق با این دفترچۀ مشخصات تولید، بازرسی، نمونه برداری و ارزیابی شده و دارای مقتضیات قید شده در آن است. شرکت یزدلوله ازسال 1376 فعالیت خود را به عنوان اولین تولیدکننده لوله و اتصالات پلی پروپیلن در یزد آغاز نمود. سه راهی ۴۵ درجه: این سه راهی نیز به منظور گرفتن در زاویه های ۴۵ درجه قابل استفاده است.

لوله پلیکا درجه یک این گروه با برنامه ریزی صحیح، بهرهمندی از همکاری متخصصین و کارشناسان زبده و استفاده از آخرین فنآوری روز دنیا، روز به روز به تنوع وکیفیت محصولات خود افزودهاست. شایسته است یادآوری شود که سر آغاز فعالیت مدیران گروه صنعتی ایزی پایپ به سال ۱۳۷۰ باز میگردد و بدون شک مدیران این مجموعه را میتوان جزو بنیانگذاران و بانیان ورود تکنولوژی ساخت لوله 5 لایه در ایران تلقی نمود که نقش موثر و سازنده ای در بومی سازی این صنعت داشته اند. واحد تولیدی کوشان اتصال یکی از قدیمی ترین واحدهای تولیدی اتصالات آبیاری و آبرسانی در کشور محسوب می شود. “بوشن ها” : بوشن پلیکا نوعی ازاتصالات پلیکامیباشدکه استوانه ای شکل بادوسر مادگی و دردو نوع ترمزداروتخت موجوداست بوشن ترمزدار پلیکا برای اتصال لوله های پلیکا بدون نیازبه حرارت دادن استفاده میشود و بوشن تخت پلیکا برای تعمیر شکستگی های لوله پلیکا و ایجاد انشعابات جدید استفاده لوله پلیکا شیشه ای میشود.

حتما بخوانید:
نظرسنجی Trend Micro می گوید کمتر از 40٪ سازمانهای بهداشتی کانادایی امنیت ابر را درک می کنند

لوله پلیکا یک اینچ
در هنگام اجرا سر لوله و اتصال باید از هرگونه پلیسه و زایده ای پاک شود.در صورت دلخواه میتوانید از روان کننده های مخصوص و مایع ظرفشویی برایفرو کردن کونیک داخل سوکت استفاده کنید. 2. الزامات قید شده در این استاندارد دربرگیرنده مشخصات لوله و اتصالات مناسب آنها جهت کاربرد در جریان­های ثقلی فاضلاب و زهکشی زیرزمینی است. حملونقل آنها به خاطر سبکی، بسیار ساده و راحت است. لولههای یو پی وی سی از نظر فنی و کاربردی در انواع مختلف پوش لوله فشار نیمه قوی و لوله فشار قوی تولید و عرضه میشوند که مبتنی بر نوع میزان مصرفی میتوان از هر یک از آنها بهره برد. لوله پلیکا انواع مختلفی دارد و قیمت آن به عواملی مانند: سایز لوله، نوع پلیمر یعنی پی وی سی یا یو پی وی سی بودن آن، تعداد و متراژ لوله، مارک تولید کننده، شکل عرضه و غیره بستگی دارد. DN80 – DN2600 محدوده قطر AWWA C110 ve C153 های ISO2531 های EN545 ve EN598 ISO9002 تولید با گواهی.تولید لوله پلیکاپی وی سی در ساخت لوله برق، لوله فاضلاب، کانال و لوازم نصب کردنی، صفحات گرامافون، کارت ها، پنجره ها، درب منزل، کف سازی و سقف سازی و در شکل نرم برای عایق و پوسته های کابل الکتریکی، توپ های بازی، لباس های کار و .کارخانههای تولید ورق روغنی در جهان – ایرناورق های فولادی از جمله پرکاربردترین محصولات فلزی مورد استفاده در بخش های مختلف صنعت هستند.

از جمله لوله های بسیار معروف پلیکا، لوله سبز می باشد که کاربرد بسیار زیادی در امور مختلفی دارد. لوله و اتصالات نانو پلیمر یاس ( پلیمر یاس گلپایگان سابق ) یکی از شرکت های معتبر در زمینه ساخت لوله و اتصالات فاضلابی پلیکا، پلی پروپلین و جدیدا UPVC می باشد. تولیدی شیرآلات بهداشتی چیره با سالها سابقه، در زمینه تولید شیرآلات مخلوط بهداشتی فعالیت میکند . همچنین پنج سال ضمانت، خدمات پس از فروش و اعطای نمایندگی فعال در سراسر ایران از ویژگیهای تولیدی شیرآلات چیره محسوب میشوند . گروه صنایع “بی تی اس” یکی از بزرگترین و تخصصیترین مجموعههای فنی و مهندسی و تولیدکننده اتصالات و شیرآلات برنجی و لولههای پنج لایه در سطح کشور و منطقه میباشد.

حتما بخوانید:

هورنت چیست؟