قرص ماریانا چیست و چه کاربردی دارد – ❤️ پست روزانه

بانوان زیادی که به دلیل گشاد شدن تدریجی واژن که حتی متوجه آن نیز نشده بودند پس از چند بار استفاده به لذت جنسی اوایل ازدواج رسیده اند. شیفتگی بانوان به این گیاه به دلیل خواص بی نظیر شیاف ماریانا است که لذت جنسی را در بانوان بسیار زیاد افزایش میدهد. خواص بسیار زیادی برای گیاه ماریانا ذکر شده است. وقتی صحبت از واژن می شود، افسانه ها و تصورات غلط زیادی وجود دارد. مهم ترین خاصیت این گیاه تنگ کنندگی فوق العاده موثر واژن می باشد که باعث افزایش بسیار زیاد لذت جنسی در خانم ها و آقایان (همسرانشان) می باشد. گیاه ماریانا یکی از گیاهان دارویی با قدمت بسیار بالا می باشد که از هزاران سال گذشته مورد استفاده قرار میگرفته آیا شیاف ماریانا ضرر هم دارد است. در صورت که همه گیاهان دارویی در صورت مصرف اشتباه می تواند عوارض خفیف یا جدی را به شیاف ماریانا قانون همراه داشته باشد. البته با گذشت زمان، زایمان و سن به طور بالقوه می توانند باعث شل شدن جزئی و طبیعی واژن شما شوند، اما با مصرف شیاف تنگ کننده ماریانا واژن کشش خود را به طور دائم از دست نمی دهد. امروزه از این گیاه هم به صورت سنتی و هم در قرصها و محلولهای تنگ کننده واژن استفاده شده، علاوه بر ان دارای خاصیت سفت کننده ماهیچه واژن پس از زایمان و یا رابطه جنسی بیش از حد، جلوگیری از بی اختیاری ادرار، افزایش لذت جنسی در طرفین و رفع عفونت، باکتری و خارش است.

امروز بسیاری از خانم ها هستند که واژن آنها بیش از حد دارای ترشحات است . شیاف ماریانا و پودر ماریانا ترکیب چند گیاه مختلف است که تمامی آنها خاصیت تنگ کنندگی واژن را دارند و تاثیر آن چندین برابر خواهد شد.شیاف ماریانا که اصطلاحا به آن قرص ماریانا نیز گفته می شود تاثیرات بی نظیری دارد و بلافاصله پس از استفاده (کمتر از ۲ ساعت) حداکثر میزان تنگ شدگی را ایجاد می کند. شیاف ماریانا که اصطلاحا به آن قرص ماریانا نیز گفته می شود تاثیرات بی نظیری دارد و بلافاصله پس از استفاده (کمتر از ۲ ساعت) حداکثر میزان تنگ شدگی را ایجاد می کند. شیاف ماریانا تاثیرات بی نظیری دارد و کمتر از ۲ ساعت حداکثر میزان تنگ شدگی را ایجاد می کند و شما متوجه اثرات آن می گردید. یکی از مشکلات رایج در میان خانم ها که معمولا روابط جنسی را هم تحت تاثیر خود قرار می دهد، خشکی واژن است. پس با مصرف ماریانا می توانید از دو کاربرد تنگی واژن و ضد عفونی کنندگی آن بهره ببرید. خواص ضد عفونی شیاف ماریانا در کتب قدیمی طب سنتی همچون کتب ابو علی سینا ذکر شده است. اصالت این گیاه را اطباء بزرگی همچون ابن سینا ، ملاصدرا و…

حتما بخوانید:
بسته بندی اصولی

در صورتی که اپلیکاتور دارید اپلیکاتور را درون واژن قرار دهید و شیاف را به درون واژن هل دهید و در صورتی که اپلیکاتور ندارید شیاف را از قسمت نوک تیزش وارد واژن کنید و فشار دهید تا به انتهای واژن حرکت کند. گیاه ماریانا پس از استفاده سبب میگردد تا انقباط و انبساط مجرای ادرار خانم رخ دهد و سپس به مرور زمان فرد شاهد درمان بی اختیاری ادرار خواهد بود . این عملکرد بواسطه وجود روغن آرگان موجود در ان میباشد که سبب بهبود حس ارتباط جنسی میگردد . در صورت استفاده از اپلیکاتور آن را از واژن خارج کنید. شیاف را با دقت و خیلی آرام از بسته بندی خارج کنید و سعی کنید انتهای شیاف درون بسته بندی قرار بگیرد .ممکن است شیاف همراه با اپلیکاتور باشد .شیاف را درون اپلیکاتور قرار دهید. اما در مصرف پودر آن باید دستور العمل خاصی را دنبال کنید. هر چند در بین شیاف ها نیز نوع تقلبی آن نیز وجود دارد. این گیاه در دنیا شناختهشده است و در بیشتر کشورهای جهان وجود دارد.

این گیاه دارویی علاوه بر خواصی که دارد، باعث از بین رفتن کیست در زنان نیز میشود. بعد از سه یا چهارروزه استفاده روزانه این شیاف دیگر سوزش ندارند و حتی به از بین رفتن عفونت و یا قارچ واژن بدون سوزش و عوارض جانبی نزدیک میشوند. کاملا طبیعی است واژن شما باید چند روز پس از زایمان شروع به عقب رفتن کند، اگرچه ممکن است به طور کامل به شکل اصلی خود بازنگردد. البته دستورالعمل کامل آن کمی پیچیده تر است که در صفحه محصول پودر ماریانا می توانید آن را مطالعه نمایید. دوره مصرف آن سهماهه است و برای دریافت نتیجه مناسب این کار را هرساله باید انجام داد. بعد از این مدت استراحت بدنی میتوانید به حالت اولیه برگردید و کارهای روزمره را انجام دهید. پس خریداران باید با توجه به قیمتی که میتوانند پرداخت کنند و کیفیت محصول آن را انتخاب کنند. خرید شیاف گیاهی ماریانا قیمتش با توجه به ترکیب استفادهشده در درون دارو و بستهبندی و برند دارو درجاهای مختلف فرق میکند؛و هرچه این محصول از ترکیبات مفیدتر و کیفیت بالاتری تولیدشده باشد، درنهایتقیمت آن با توجه به کمپانی سازنده شیاف گیاهی ماریانا متفاوت خواهد بود. یا اینکه محلول را در ظرفی قرار دهید بطوری که در آن ظرف به مدت ۱۵ دقیقه بنشینید تا واژن با این محلول کاملا در تماس باشد.

حتما بخوانید:
هرچه کف پیستون ضخیم تر باشد