فلسفه بومی گرایی فراملی زوهو او را برای یک همه گیری آماده کرد


مدتها پیش از بروز همه گیری ، ارائه دهنده نرم افزار بهره وری و بهره وری Zoho از بومی گرایی فراملی پشتیبانی کرد ، فلسفه ای که در طول COVID-19 به خوبی به او خدمت کرد.

بومی گرایی فراملی چه جهنمی است؟ این روش دیگری برای گفتن “جهانی فکر کنید ، محلی عمل کنید” است ، و زوهو در بیشتر تاریخ ربع قرن خود به صورت محلی عمل کرده است. گرچه دفتر مرکزی این شرکت در آستین ، تگزاس است ، مدیر عامل در مزرعه خود در حوالی چنای هند ، جایی که مقرهای بین المللی این شرکت واقع شده است ، تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد.

در طی همه گیری ، 15 دفتر سخنگوی در سراسر جهان افتتاح کرد که می تواند 20 تا 40 نفر را در اکثر مراکز کوچک جای دهد ، به کارمندان اجازه می دهد تا به جای سفر به خانه های خود نزدیک تر کار کنند و تلاش می کند حتی بیشتر باز شود.

جهانی شدن سخت ما را گاز گرفته است

مبلغ کانادایی زوهو ، چاندراشکار LSP ، خاطرنشان کرد که در کانادا ، جهانی شدن ما را سخت گزیده است.

عکس LSP
چاندراشکار LSP ، مبلغ کانادایی زوهو

“2020 به روشهایی نشان می دهد كه جهانی شدن تحت فشارهای عظیم است. ما برای پایداری به قابلیت های محلی نیاز داریم. ” “فرصت ها فقط برای افرادی است که بسته به موقعیت مکانی خود دسترسی دارند. این واقعیت دنیای امروز شده است. و در اینجا می خواهیم بر خلاف موج شنا کنیم ، زیرا کاملاً اعتقاد داریم که همه این سیستم ها معرفی شده اند ، اما اگر واقعاً بتوانیم در این مکان ها فرصت ایجاد کنیم ، چه می کنیم. فراملی بودن به معنای اتصال و تقسیم دانش و داشتن فرهنگ مشترک است. “

حتما بخوانید:
باربری تهران نو - تجربه یک اسباب کشی رویایی با اتوبار در محدوده تهران نو

وقتی موقعیت ها محلی است ، مردم می توانند در جوامع خود شرکت کنند و با ظهور فناوری مانند باند پهن ، کار محلی امکان پذیر است. وی گفت بسیاری از فضاهای اداری در هند توسط کارمندان اداره می شود. اعضای کارکنان دور هم جمع شدند و درجا تصمیم گرفتند و شرکت برای ایجاد آن به آنها دست آزاد داد.

وی گفت: “این یک فرایند بسیار ارگانیک بود.” “این یک ابتکار عمل چند طرفه بود. اینطور نبود که تیم منابع انسانی برای جستجوی مکانی بیرون بروند. ما فقط همه کارها را تفویض کرده ایم. “

ایجاد شده توسط زوهو کانادا

زوهو پس از سالها خدمت به بازار کانادا در ایالات متحده ، یک شخصیت حقوقی در کانادا تأسیس کرده است و از 5 آوریل ، قیمت آن به دلار کانادا است.

همسو با علاقه خود به مراکز کوچکتر ، او تصمیم گرفت اولین دفتر محلی خود را در کورن وال ، انتاریو تأسیس کند ، جایی که زوهو به نیروی کار دو زبانه ، استخر استعدادهای خوب ، مدارس خوب ، زندگی مقرون به صرفه و دسترسی به طبیعت دسترسی خواهد داشت ، و همچنین دسترسی به اینترنت به ستون فقرات و فرودگاه های بین المللی. زوهو همچنین در حال راه اندازی یک مرکز داده کانادایی است که سال گذشته اعلام شد اما با همه گیری موکول شد.

متصل:

مدیر عامل شرکت زوهو با اشاره به حمایت بیشتر محلی در سراسر جهان ، می گوید این شرکت همیشه “سلیقه روستایی” داشته است [IT World Canada full story]

به روز رسانی محصول

بسته محصولات این شرکت همچنان در حال رشد است.

این هفته ، زوهو نسخه جدیدی از نرم افزار حسابداری هزینه خود را به نام Zoho Expense منتشر کرد که برای کمک به مشاغل متوسط ​​بازار بهبود می یابد از اثرات همه گیر. این یکپارچه سازی با پلتفرم سفر Saber GetThere ، کنترل های بهتر ، چت داخلی ، دستیار مجازی با هوش مصنوعی و گزینه های سفارشی سازی را ارائه می دهد. اکنون با سه برنامه اشتراک رایگان ، حق بیمه و شرکتی در دسترس است.

زوهو همچنین در پاسخ به تقاضای مشتریان بزرگتر خود ، گروه راه حل های تجاری Zoho Enterprise را راه اندازی کرده است که هم به طور مستقیم با مشتریان و هم با مشورت با شرکای خود کار خواهد کرد.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید