فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی لیفان

از نکات ضعف لیفان 620 کم بودن تعداد نمایندگی های مجاز تعمیرات و همچنین کسری برخی از قطعات یدکی است به خصوص در شهرستان ها (البته شما عزیزان می توانید به راحتی قطعات و لوازم یدکی لیفان 620 را به راحتی با یک تلفن از فروشگاه آریان نمایندگی لوازم یدکی لیفان x50 یدک تهیه فرمایید). خودروی لیفان 620 از دیگر سدان های تولیدی گروه کرمان خودرو است که در طراحی آن نیم نگاهی به بامو سری ۳ داشته است. شرکت لیفان مانند سایر شرکتهای موفق دیگر از مجموعهای کوچک ولی با انگیزه و با اهدافی بزرگ کار خود را آغاز کرد. لطفا نظرات خود را در مورد لوازم یدکی فولکس واگن گل به صورت فارسی بنویسید .

تمامی قطعات این خودرو ها به صورت یکجا در بخش فروشگاه وب سایت های یدک وجود دارد و شما می توانید با سرچ آن به راحتی آن را مشاهده کنید و اقدام به خرید آن نمایید. تمامی لوازم یدکی خودرو چینی ارائه شده توسط مجموعه های یدک به صورت اصل و اورجینال می باشد.

فروشگاه لوازم یدکی لیفان یکی از بزرگترين مجموعه های واردات، فروش و توزیع انواع قطعات و لوازم یدکی خودروهای وارداتی در ایران می باشد. این دسته شامل انواع سنسورها، همچون سنسور دور موتور، سنسور اکسیژن و … کلیه قطعات موتوری و قطعات سیستم محرکه و اگزوز از جمله سرسیلندر، دسته موتور، پایه دسته موتور، تسمه تایم، تسمه دینام، دیسک و صفحه، بوشهای سیلندر و دسته موتور، واشر سرسیلندر، شمع، پیستون، پمپ بنزین و …

لوازم یدکی سیستم سوخت رسانی لیفان از جمله پمپ بنزین، صافی (فیلتر) بنزین، باک بنزین و … قطعات مصرفی همچون لوازم جلوبندی، سیستم تعلیق و فرمان لیفان از اهمیت خاصی برخوردار است و توصیه میگردد از قطعات با کیفیت در این دسته استفاده گردد. برخورداری از موتور نسبتاً پرقدرت، کمترین کاهش قدرت موتور هنگام استفاده از کولر و مصرف سوخت ترکیبی معقول و راضی کننده از ویژگی های مثبت این خودرو می باشد. یدک دیزل پارت کلیه لوازم یدکی lifan x50 را بصورت مستقیم و با کمترین قیمت به فروش می رساند. در حال حاضر لیفان بیش از 12000 نفر پرسنل دارد و به یک مرکز تحقیقات تکنولوژی در سطح ملی برای کشور چین تبدیل شده و همچنین به عنوان یکی از 500 شرکت بزرگ چین معرفی شده است و رتبه اول را در بین 50 شرکت خصوصی فعال در Chongqing را در اختیار دارد.

حتما بخوانید:
Telus از CRTC برای اضافه کردن هزینه اضافی به پرداخت‌های کارت اعتباری درخواست می‌کند

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از لوازم یدکی لیفان در شرق تهران ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.