طریقه گرفتن شماره شبا بانک ملی از طریق پیامک – ❤️ نکس 98

ضمنا، مظلع باشید که سامانه پیامکی : با ارسال عدد ۲ به شماره ۳۰۰۰۶۹۰۵ تمامی شماره حسابها و شناسه شبای خود را در بانک ایران زمین از طریق پیامک دریافت نمایید. در ادامه همراه با گویاتک باشید… در ادامه روش هایی که با آن می توانید برای دریافت شماره شبا بانک ملی اقدام کنید ارائه شده است. از جمله روش های غیرحضوری برای دریافت شماره شبا بانک ملی مراجعه به عابربانک و یا مراجعه به وب سایت رسمی بانک ملی برای دریافت شماره شبا بانک ملی می باشد. به طور کلی برای دریافت شماره شبا از هر بانکی، ابتدا باید به وب سایت رسمی بانک مربوطه مراجعه کنید. همچنین می توان با عضویت در سامانه “بام” بانک ملی، به شماره حساب خود دسترسی داشت که از طریق همان وب سایت رسمی بانک ملی، قابل ثبت نام است. در تصویر زیر میتوانید مشاهده کنید نام دارنده شماره حساب و در پایین آن شماره شبا که با IR آغاز میشود به نمایش در آمده است. به منظور دریافت شناسه شبا از طریق پیام کوتاه لازم است یک پیام کوتاه بصورت شماره حساب بانکی از سوی متقاضی به شماره ۳۰۰۰۲۹۵۷ پیامک گردد. تنها چیزی که شما برای بدست آوردن شماره شبا بصورت غیرحضوری نیاز دارید، شماره حساب می باشد.

همچنین می توانید خودتان نیز با استفاده از الگوریتم بدست آوردن شماره شبا اقدام به یافتن شماره شبا حسابتان نمائید. اما اگر از جمله افرادی هستید که به شماره حساب خود دسترسی ندارید و تنها کارت بانکی خود را در اختیار دارید، می توانید به سادگی از طریق همان کارت بانکی، شماره حساب خود را بدست آورده و سپس با استفاده از آن، اقدام به دریافت شماره شبا بانک ملی خود نمایید. ۵۰۰ میلیون قطعه سهم بوده و سهامدار اصلی آن، شرکت سرمایه گذاری پوشین صالحین (سهامی خاص) است که ۶ درصد کل سهام را در اختیار دارد. بانک تجارت ایران از قدیمی ترین بانک های ایران و یکی از شرکت های سهامی عام ایران در بازار اول بورس در نماد «وتجارت» می باشد که ارزان ترین قیمت سهم در سال ۱۳۹۸ را با قیمت هر سهم ۴۸۰ ریال در اختیار داشت. برای تبدیل شماره حساب بانک تجارت به شماره کارت بانک تجارت و تبدیل شماره شبا بانک تجارت به شماره کارت بانک تجارت و بالعکس، به این لینک مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. در این مطلب قصد داریم تا مراحل دریافت شماره شبا بانک ملی به صورت غیرحضوری و از طریق وب سایت بانک ملی را به صورت تصویری آموزش دهیم.

حتما بخوانید:
گارتنر می گوید رهبران امنیتی به طور فزاینده ای فروشندگان را ادغام می کنند

به منظور تبدیل شماره کارت بانک پارسیان به شماره حساب بانک پارسیان و تبدیل شمارت کارت بانک پارسیان به شماره شبا بانک پارسیان و بالعکس، باید به این لینک مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید. جهت مشاهده شماره شبای حسابهای بانک پارسیان اینجاکلیک نمایید. استفاده از کارت بانکی: در سری جدید کارتهای بانکی ملی میتوانید شماره حساب را در سمت راست و پایین کارت مشاهده کنید. برای تبدیل شماره کارت بانک اقتصاد نوین به شماره حساب بانک اقتصاد نوین و هم چنین تبدیل شماره شبا بانک اقتصاد نوین به شماره کارت بانک اقتصاد نوین از این لینک استفاده کنید. اگر شماره حساب بانک آینده دارید، حتما برای تبدیلات، این لینک را بوک مارک کنید. بانک آینده یکی از بانک های مجوز دار ایران است که در بازار بورس با نماد «وآیند» فعالیت دارد. بانک پاسارگاد یکی از سهام خوش آتیه در بازار بورس ایران است که با نماد «وپاسار» حضور دارد.

بانک رفاه کارگران از جمله دیگر بانک های ایران است که سهامی عام نیست و بالطبع، حضوری در بورس ایران ندارد. این کار میتواند خطاهای مانند انتقال وجه به حساب دیگر توسط مشتری و متصدی را کم کند . به منظور تبدیل شماره حساب به شماره کارت بانک توسعه تعاون و هم چنین تبدیل شماره کارت بانک توسعه تعاون و تبدیل شماره حساب بانک توسعه تعاون از طریق این لینک استفاده کنید. شماره شبا (IBAN) و شماره کارت و شماره حساب سپرده های بانکی کوتاه مدت و بلند مدت افراد حقیقی و حقوقی، قابل تبدیل به یکدیگر است و برای استفاده از سامانه سجام بورس و سامانه کارمند ایران و دریافت یارانه نقدی و یارانه معیشتی، بایستی شیوه تبدیل این شماره ها به یکدیگر را بدانید. برای تبدیل شماره حساب بانک پاسارگاد به شماره شبا بانک پاسارگاد و تبدیل شماره کارت بانک پاسارگاد به شماره سپرده بانک پاسارگاد و هم چنین تبدیل شماره شبا بانک پاسارگاد به شماره حساب بانک پاسارگاد به این لینک مراجعه کنید.

چنانچه نه به دستگاه خودپرداز و نه به شماره حسابتان دسترسی داشتید و با این حال دنبال راهی برای تبدیل شماره کارت به شماره شبا بانک ملی هستید، دو راه دارید: اول اینکه باید ابتدا از شماره کارت به شماره حساب برسید و بعد همینجا بهراحتی شماره شبا ملی شما را در اختیارتان قرار خواهد داد. در این سامانه دو نوع حساب وجود دارد که حساب های سپرده با عدد صفر و حساب های تسهیلات با عدد (1) مشخص می شوند. مشتریان بانک ملی ایران برای دریافت شناسه بانکی خود از طریق شماره پیامک مذکور لازم است پس از وارد کردن شماره نوع حساب( 0 یا 1) و فاصله (جداکننده) ، شماره حساب خود را وارد کنند. برای دریافت هر نوع سپرده تضمین در مناقصات بین المللی و هم چنین تضمین بازگشت سرمایه گذاری در کشور های مختلف جهان، انواع خدمات بانک توسعه صادرات ایران در اختیار کارآْفرینان است. شبا که مخفف شناسه حساب بانکی ایران است، یک شماره ی استاندارد 24 رقمی می باشد که برای انواع حساب ها مانند جاری ، سپرده ، تسهیلات و .. مورد استفاده قرار می گیرد. جهت محاسبه شماره شبای حسابهای پست بانک اینجا کلیک نمایید.

حتما بخوانید:
Coffee Briefing 16 اوت 2022 - Wagepoint KinHR را تصاحب می کند. استارت آپ کانادایی به برنامه Mastercard Start Path می پیوندد. Humi نرم افزار برنامه ریزی Ameego را خریداری می کند. و بیشتر

جهت دریافت شناسه شبای بانک آینده از طریق سامانه بانک آینده اینجا کلیک نمایید. به جهت تبدیل شماره حساب به شماره کارت بانک آینده و تبدیل شماره کارت بانک آینده به شماره شبا بانک آینده، به این لینک مراجعه کرده و به سرعت، اطلاعات لازم را کسب کنید. گفتنی است، امکان دریافت کد شبا از طریق سایت اینترنتی بانک ملی ایران و تمامی شعب این بانک نيز برای مشتریان وجود دارد. مشتریان بانک ملی ایران میتوانند با ارسال شماره حساب سیبا و یا تسهیلات متمرکز خود به شماره ۲۰۰۰۸۰۱۸ کد شبای خود را دریافت کنند. همچنین مشتریان برای دریافت کد شبای حساب تسهیلات متمرکز خود میتوانند با ورود عدد یک، یک فاصله و شماره حساب تسهیلات خود در متن پیامک، آن را به شماره 20008018 ارسال کنند. شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-|| دریافت «شبا» یا شماره حساب بانکی ایران برای مشتریان بانک ملی ایران هر روز ساده تر می شود. شماره شبا، ۲۶ کاراکتر است و تقریبا اکثر قریب به اتفاق صاحبان حساب در شبکه بانکی کشور چه شخصیت های حقیقی و چه حقوقی ها (شرکت ها و موسسات)، شماره شیا خود را به یاد ندارند. ساختار شماره شبا همان طور که گفتیم، از بیست و شش کاراکتر تشکیل شده و این شماره از سمت چپ نوشته می شود و شروعش با IR است.

دیدگاهتان را بنویسید