صندوق باند پهن جهانی برای بهبود دسترسی به اینترنت در Wahnapitae


ساکنان Wahnapitae First Nation به زودی به اینترنت پرسرعت دسترسی خواهند یافت که از طریق صندوق باند پهن جهانی (UBF) تأمین می شود.

شبکه Blue Sky Net ، بخشی از شرکت رشد اقتصادی آسمان آبی ، هفته گذشته اعلام کرد که 269،000 CA از جریان پاسخ سریع UBF دریافت کرده است تا اینترنت پرسرعت را به جامعه اولین ملت Wahnapitae در سواحل شمال غربی دریاچه Wanapitei ، Sudbury ارائه دهد. پس از اتمام ، این پروژه دسترسی سریع به اینترنت را برای 74 خانوار ، از جمله 68 خانوار محلی فراهم می کند.

دولت فدرال صندوق پهنای باند جهانی 1.75 میلیارد دلاری را در نوامبر 2020 برای کمک به ارتباط جوامع محروم و محلی اعلام کرد. از مجموع ، 150 میلیون دلار کانادا برای جریان پاسخ سریع برای پروژه هایی در نظر گرفته شده است که می تواند تا 15 نوامبر 2021 تکمیل شود. دولت قصد دارد 98٪ کانادایی ها را به اینترنت پرسرعت تا سال 2026 و 100٪ را تا 2030 متصل کند.

متصل:

کانادا 750 میلیون دلار برای توسعه زیرساخت های شبکه هزینه خواهد کرد

ماریام مونسف ، دبیر امور زنان و برابری جنسیتی و توسعه اقتصادی روستایی گفت: “سرویس اینترنت پرسرعت کلید موفقیت ساکنان روستایی انتاریو است.” “این به ایجاد شغل ، افزایش سلامت و ایمنی و بهبود اقتصادی قوی تر برای جمعیت روستایی انتاریو کمک می کند. این یکی از بسیاری از پروژه هایی است که دولت ما برای اطمینان از دسترسی هر کانادایی به اینترنت پرسرعت مورد نیاز خود متعهد شده است. “

کمیسیون پخش و ارتباطات از راه دور کانادا (CRTC) در ابتدا بر سرعت پهنای باند 5 مگابیت بر ثانیه بارگیری و بارگذاری 1 مگابیت بر ثانیه در سال 2011 متمرکز بود.

حتما بخوانید:
خبر فوری: پلیس کانادا اپراتور باج افزار باج افزار LockBit مظنون را دستگیر کرد


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید