شکستن رکوردها و فراتر از انتظارات: پذیرش جهانی 5G


ناگفته نماند که COVID-19 به روشی که فقط در داستان رستاخیز و داستان های علمی اختراع شده مانع زندگی روزمره ما شده است. برای

پنی بالدوین
اووپ ، کوالکام

مدیر ارشد بازاریابی رهبر فناوری تلفن همراه کوالکام ، آنچه ذکر شده است – به ویژه در این چشم انداز همه گیر – هیجان رو به رشد پیرامون فناوری 5G است.

صحبت اخیراً در بازاریابی استراتژیک ایالات متحده آمریکا ، یک رویداد رویترز که بیش از 5000 شرکت کننده مجازی را برای شنیدن برخی از تأثیرگذارترین CMO های جهان گرد هم آورد ، بالدوین خرده فروشان را تشویق کرد تا تجربیات تجاری را تجدید نظر کنند. وی گفت: “اتصال برای زندگی ما و اقتصاد جهانی ضروری است.” “این به ما اجازه می دهد که با خانواده و دوستان خود در ارتباط باشیم ، در خارج از خانه کار کنیم و اطمینان حاصل کنیم که فرزندان ما به تحصیل ادامه می دهند.”

چرا 5G یک بازی برای تغییر بازار است

به گفته بالدوین ، رشد سریع تقاضا برای اتصال پایدار ، نیاز به فناوری نسل پنجم یا 5G را افزایش داده است. وی گفت: “بیش از یک سال از استقرار اولین شبکه های 5G در ایالات متحده و کره ، بیش از 90 اپراتور 5G را در بیش از 40 کشور راه اندازی کرده اند.” “ما می دانستیم که علاقه زیادی به 5G وجود دارد ، اما از همه انتظارات فراتر رفت.”

کوالکام پیش بینی کرده است که 740 میلیون تلفن هوشمند 5G در سال 2022 تحویل شود. فقط یک سال بعد ، در سال 2023 ، انتظار می رود که اتصالات 5G بیش از 1 میلیارد باشد و دو سال سریعتر از 4G به این مرحله برسد. و انتظار می رود تا سال 2025 ارتباطات 5G به تقریباً 3 میلیارد در سراسر جهان برسد و 45٪ از کل ترافیک داده های تلفن همراه را تشکیل دهد. بالدوین گفت: “دستگاه ها و تجربه جدایی ناپذیر خواهند بود.” “

حتما بخوانید:
انتخابات 2021: احزاب در رازداری ، امنیت سایبری

اوج 5G و هوش مصنوعی (AI) تقریباً بر همه جنبه های زندگی روزمره ما تأثیر می گذارد و تقریباً هر صنعت را مختل می کند. به عنوان مثال ، در آموزش و پرورش ، نقشی اساسی در پر کردن شکاف اتصال که برخی دانش آموزان را در معرض آسیب قرار می دهد ، خواهد داشت. بهداشت و درمان همچنین با عملکرد بالا 5G ، تأخیر کم و اتصال ، مزایایی را برای شما فراهم می کند که برای تعاملات ثروتمندتر بیمار به وجود می آید.

به گفته بالدوین ، همان فناوری 5G که جامعه پایدارتری ایجاد می کند ، تجربه شخصی ترین دستگاه ما – تلفن هوشمند را نیز دگرگون می کند. ویدیو غنی تر و قابل اعتمادتر خواهد شد ، بازی های ابری با هر تجربه دسک تاپ رقابت می کنند و افراد دسترسی فوری به محاسبات ابری و ذخیره سازی خواهند داشت.

بالدوین گفت: “این فرصت های باورنکردنی راه های جدید مهیجی را برای خرده فروشان فراهم می کند تا مشتریان و مصرف کنندگان را درگیر و درگیر کند و تصمیم گیری سریعتر و پویاتر را تشویق کند.” امکانات واقعاً بی حد و حصر هستند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید