شکستن “راه آسان تر” مردان در نردبان شرکت

[ad_1]

پل هریت می گوید که در آغاز کار خود ، چه زمانی او و همسرش هر دو در زمینه مشاوره و کار رو به جلو بودند ، متوجه شد که او خیلی زود شتاب گرفت ، خیلی زود شریک شد.

همسرش و چند نفر از دوستانش که هریت می گوید که آنها سخت تر ، باهوش تر و فداکارتر به کار خود عمل می کردند ، همه آنها مدیر سطح فلات بودند. آنها نمی توانستند سقف را بشکنند.

پاول هریت

“من این موضوع را شیفته خود کردم و می خواستم بدانم که چرا این زنان بسیار متعهد ، سخت کوش ، با استعداد ، ماهر و با استعداد خوب ، پوستر بودند ، در حالی که گروهی از ما که به نوعی سخت کوش بودیم ، اما همچنین آبجو ، گلف ، برخی از بچه ها در جستجوی همه مشاغل عالی ، “هریت ، که همچنین رئیس گروه رهبری CAPS است ، یک تعاونی تحقیقاتی متعهد برای دستیابی به برابری جنسیتی در کانادا ، او گفت ITWorldCanada.com. “به نظر می رسید که ما راه ساده تری داشتیم.”

50 زن مدیر از سراسر کانادا ، که هریت و هالی کاتالفامو ، از نویسندگان کتاب ، با آنها مصاحبه کرده اند ، همان احساسات را می پسندند. قوانین نامرئی

این کتاب در واقع زندگی خود را به عنوان یک تمرین آکادمیک برای بررسی برابری جنسیتی در شرکت های بزرگ کانادا از دریچه مصاحبه شوندگان آغاز کرد. اما وقتی که نویسندگان همکار به صدها صدای ناشنیده ای که باید در یک کتاب ارائه می شد پی بردند ، این به سرعت تغییر کرد.

اعداد دروغ نمی گویند

بستر های نرم افزاری کانادایی برای منابع انسانی ، حقوق و مزایا ، هومی، اخیراً در گزارش خود درباره وضعیت مشاغل کانادا در سال 2020 ، آمار نگران کننده ای را فاش کرده و تأکید کرده است که فقط 21 درصد پست های C-suite در کانادا از زنان است. علاوه بر این ، آنها فقط 30 درصد از نیروی کار کشور در سال گذشته را تشکیل می دادند.

یک نظرسنجی جداگانه SAP کانادا در سال 2021 رقم نگران کننده دیگری را برجسته می کند: تقریباً نیمی (44٪) پاسخ دهندگان موافقند که شرکتهای فناوری در واقع نمی خواهند زنان را استخدام کنند. این احساس در بین افرادی که در پست های میانی (61 درصد) و کسانی که در شرکت های کوچکتر مشغول به کار هستند (54 درصد) بارزتر است. گزارشی از موسسه بروکفیلد برای سال 2019 ، مشارکت قابل توجه و اختلاف درآمد زن و مرد در فناوری را برجسته می کند و خاطرنشان می کند که مردان در کانادا چهار برابر بیشتر از زنان درگیر کار فناوری هستند. در مشاغل فنی نیز بین حقوق زن و مرد فاصله زیادی وجود دارد ، بطوریکه زنان به طور متوسط ​​7300 دلار کمتر از همتایان مرد خود درآمد دارند.

در صورتیکه آن را از دست دادید:

این مطالعه نشان می دهد که زنان کانادایی هنوز هم مورد استقبال شرکت های فناوری نیستند [Full story]

“من فکر می کنم این به طور کلی به اهمیت آگاهی کسب و کار از تعصبات استخدام برمی گردد و آنها نه تنها بر اهمیت انصاف ، تنوع و سیاست های شمول تأکید می کنند ، بلکه همچنین به چگونگی پیوند این سیاست ها و آموزش تغییر رفتار در کسب و کار توجه دارند ، “آندره بارتلت ، مدیر منابع انسانی Humi ، در مصاحبه با این نشریه گفت. “سازمان ها باید استراتژی های خرید خود را درک کنند تا اطمینان حاصل شود که آنها را شامل می شود تا ما بتوانیم تغییر مثبتی ایجاد کنیم و از این تعداد استفاده کنیم.”

این تصور وجود دارد که زنان باید مهارت خود را از راههایی که مردان اثبات نمی کنند اثبات کنند. هریت. بر اساس داده های جمع آوری شده و بیش از 50 مصاحبه ، نکته اصلی این است که زنان فرصت کمتری نسبت به همتایان مرد خود برای نشان دادن توانایی های خود دارند و به عنوان یک فرصت ، فرصت های کمتری برای غلبه بر هرگونه احساس ناامنی اجتماعی یا عدم اعتماد اجتماعی دارند.

اکثر پاسخ دهندگان نیز اعتراف می کنند که تعصب Tightrope را مشاهده یا تجربه کرده اند. این بدان معناست که زنان باید بین رفتارهای کلیشه ای زنانه که همدردی ایجاد می کنند اما نیاز به اثبات مجدد خود را تقویت می کنند و رفتارهای کلیشه ای مردانه (ابراز وجود) که نشان دهنده پتانسیل رهبری هستند اما اغلب واکنش های منفی افراد مسن را تحریک می کنند ، یک خط خوب قرار دهند. پیش رفتن.

“دلیل اینکه ما این کتاب را صدا می کنیم قوانین پنهان این درک وجود دارد که زنان باید تعصبات ظریف اما تجمعی را در محل کار دنبال کنند که به راحتی انتقال آنها به سطوح مدیریت ارشد را برای آنها دشوار می کند. ” “زنان باید این خط را دنبال کنند که مردان نباید آن را دنبال کنند. مردان با مشکلات مشابهی روبرو نیستند که می تواند تأثیر واقعی تجمعی بر توانایی آنها برای موفقیت و ایجاد استرس عاطفی واقعی داشته باشد و در نهایت منجر به این نقطه ضعف تجمعی ، یعنی تفاوت در حقوق و ارتقا ، همه این عناصر دیگر شود. “

پیشرفت ، اما …

شکی نیست که پیشرفتی حاصل شده است ، اما با روندی آهسته و دردناک. از سال 2010 ، زنان 30٪ از رشد اشتغال بنیادی را تشکیل داده اند ، اما هنوز هم کمتر از یک چهارم اشتغال در این مشاغل را تشکیل می دهند ، مطابق با گزارش توسط TD Economics Women و STEM.

به طور کلی ، وجود دارد این یک توافق قوی است که زنان در فن آوری ، مانند سایر بخشهای کانادا ، همچنان با انواع تعصبات و موانع خاص جنسیتی در محل کار روبرو هستند که رقابت مستقیم برای بهترین شغل را برای آنها دشوار می کند. کارشناسان از این بابت نگران هستند اگر زنان نتوانند با شدت بیشتری وارد شوند ، کاهش یا حتی بیشتر کردن شکاف کلی حقوق و دستمزد جنسیتی دشوار خواهد بود.

“دستیابی به برابری جنسیتی نباید دشوار باشد. فقط یک عضو هیئت مدیره در مجموعه C نیاز دارد تا بگوید ما این کار را خواهیم کرد. اگر سعی کنید آن را به صورت ارگانیک یا از طریق این سیاست ها مدیریت کنید ، این فرصت را دارید که همه تعصبات همچنان در روند تصمیم گیری تغییر کنند ، “. “به عنوان مثال ، افراد سعی کرده اند عملکرد ، فعالیت های تبلیغاتی و غیره را هدف خود مرور کنند – مسابقات در مقیاس چهار ، پنج مقیاس و غیره. اما آنچه باید درک کنیم این است که شخصی که قضاوت می کند چهار یا پنج ساله هستید این کار را از طریق لنزهای ذهنی انجام می دهد. “

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme