شرکت های کانادایی ویژگی های جدیدی را برای نرم افزار حسابداری Sage دریافت خواهند کرد

[ad_1]

Sage اعلام کرده است که نرم افزار حسابداری مشاغل ابری خود را بهبود می بخشد ، از جمله سفارشی سازی صورتحساب و سایر بهبودهای قابلیت استفاده به منظور ارائه اتوماسیون ، کارآیی و دقت به مشاغل کوچک کانادایی اجازه می دهد تا مشاغل خود را از هر کجا اداره کنند.

به روز رسانی اصلی در این نسخه ، افزونه جدید نرم افزار است. سطح جدید ، همراه با سطوح اولیه و استاندارد قبلی ، برای پاسخگویی بهتر به نیازهای تجاری مشتریان مشاغل کوچک Sage طراحی شده است ، استیو ریوژین ، مدیر عامل (موقت) ، Sage Canada ، به itbusiness.ca گفتبه

این شرکت در بیانیه مطبوعاتی خود در 26 آگوست گفت که ویژگی های مدیریت موجودی که با خط جدید Sage Accounting Plus ارائه می شود از مشاغل تجاری بین المللی و مدیریت سهام پشتیبانی می کند و به زودی بانکداری چند ارزی نیز وجود خواهد داشت.

“Sage تمرکز و سرمایه گذاری مستمری در حسابداری ابری Sage Business دارد ، مانند عملکرد بانکی چند ارز آینده برای سطح جدید Plus و ادغام برنامه های بیشتر در هر سه سطح. همانطور که تجارت مشتری از یک شرکت خصوصی به یک شرکت حسابداری و مدیریت جریان نقدی تبدیل می شود و به یک شرکت پررونق با نیازهای موجودی و چند ارز تبدیل می شود ، Sage اکنون می تواند محصول مناسب را برای هر مرحله از رشد مشتری ارائه دهد. “ریوگین گفت.

نرم افزار حسابداری Sage با نرم افزار بانکداری تجاری هماهنگ می شود و به مالکان و اپراتورها نمایی از وضعیت مالی خود را در زمان واقعی ارائه می دهد. مشاغل می توانند از نرم افزار برای خودکار صورتحساب و صورتحساب ، مدیریت موجودی ، گزارش مالی ، اطلاعات مالیاتی و بسیاری دیگر از کارهای عملیاتی استفاده کنند.

ریوژین گفت: “از آنجا که دورکاری همچنان باقی است ، مشاغل کوچک به اطلاعات دقیق در زمان واقعی نیاز دارند تا بتوانند تصمیمات هوشمندانه تری بگیرند و نحوه کار خود را ساده کنند.”

برخی اضافات دیگر به Sage Business Cloud Marketplace که حدود سه ماه پیش در اختیار کاربران نرم افزار قرار گرفت شامل ادغام با Lightspeed Retail و Zoho Analytics است. سیج می گوید Lightspeed به مشتریان اجازه می دهد تا تراکنش ها را مدیریت کنند ، پرداخت ها را بپذیرند ، با مشتریان درگیر شوند و موجودی فیزیکی را با فروشگاه تجارت الکترونیکی خود هماهنگ کنند تا در وقت خود صرفه جویی شود و سود افزایش یابد. Zoho Analytics به مشتریان امکان می دهد داده های Sage و اشخاص ثالث را از منابع متعدد در یک مکان دریافت ، ترکیب و تجزیه و تحلیل کنند و با اطلاعات جامع سلامت مالی خود را بهبود بخشند.

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme