شرکت های فناوری در حال ایجاد همکاری برای ایجاد یک برنامه بانکداری دیجیتال برای جوامع محلی هستند


شرکت های فنی BlocPal International و OneFeather برای ایجاد یک برنامه بانکداری دیجیتال برای جوامع محلی در کانادا با نام OneFeather APP همکاری کردند.

بومیان کانادا با استفاده از برنامه OneFeather که برای بارگیری برای اپل و اندروید در دسترس است ، هم اکنون در یک کیف پول دیجیتال به بانکداری آنلاین ، رای گیری دیجیتال و راه حل های تمدید کارت وضعیت دسترسی دارند.

https://www.youtube.com/watch؟v=LDYAHZqcnbw

یک فیلم کوتاه درباره برنامه OneFeather. منبع: OneFeather

در حالی که به نظر می رسد بقیه کانادا گامی در دنیای متحول شده دیجیتالی برداشته اند ، اما این کار را انجام داده و جامعه بومیان را پشت سر گذاشته است. به گفته سوشانت تریوددی ، مدیر ارشد بازاریابی در BlocPal International ، از حدود دو میلیون بومی کانادا ، 15 درصد از آنها بدون بانک هستند ، به این معنی که آنها از خدمات بانکی استفاده نمی کنند.

“بیشترین جمعیت بدون بار در کانادا ، جمعیت بومی است … جوامع حاشیه نشین بودند [historically] به دلیل مدل منسوخ شده یا فقط آموزش ابتدایی و دسترسی ، از سیستم مالی سنتی حذف شده اند. “

همکاری بین BlocPal و OneFeather برخی از مشکلات فناوری را از طریق برنامه OneFeather حل می کند. به گفته Trivedi ، این “ازدواج کامل” بود. با تحصیلات ، سابقه جامعه و تجربه OneFeather ، فناوری BlocPal به راحتی در هم آمیخته و به ایجاد بستر کمک کرده است.

BlocPal برای کمک به دسترسی به بانکداری دیجیتال با جوامع حاشیه ای در سراسر جهان همکاری می کند. اگرچه این جوامع ممکن است به ایستگاه های پلیس ، ایستگاه های آتش نشانی ، بیمارستان ها و سایر موارد مهم دسترسی داشته باشند ، اما آنچه اغلب آنها فاقد آن هستند بانکی است که می توانند به آن اعتماد کنند. BlocPal این شکاف را از بین می برد.

“فناوری به ما این امکان را داده است که همه این فروشگاه ها را برای مادران و کشیش ها به راه حل های کوچک بانکی تبدیل کرده و آنها را به راه حل های مالی ارائه شده تبدیل کنیم. اکنون ، مکانی که برای خرید شیر ، تخم مرغ ، پنیر و سایر مواد غذایی از آن بازدید می کنید ، می توانید در آنجا معاملات مالی نیز انجام دهید. ”Trivedi گفت.

اهمیت خدمات بانکی ایمن

برنامه OneFeather می تواند پول را در جوامع محلی ذخیره کند تا آنها بدانند که پول آنها با خیال راحت و عادلانه توزیع می شود. مدیرعامل OneFeather ، لارنس لوئیس ، توضیح می دهد که پردازش چک یا پول در جوامع محلی چقدر دشوار است.

حتما بخوانید:
تکنولوژی خودش را تغذیه می کند

“هنگامی که آنها یک چک … یا نوع دیگری از پرداخت دریافت می کنند ، باید به Money Mart یا چیز دیگری بروند [to cash it]و آنها 20 درصد از بالاترین سطح را از دست می دهند “.

برنامه OneFeather کاری انجام می دهد که سیستم عامل های بانکی انبوه کانادایی ممکن است نتوانند آن را به مردم بومی ارائه دهند: برای حفظ امنیت جامعه. از حوادثی مانند Trivedi می توان به مواردی اشاره کرد که یک مرد بومی و نوه اش مظنون به ارتکاب کلاهبرداری و دستبند می شوند در حالی که می توان با یک سیستم بانکی دیجیتال از یک حساب بانکی در BMO در ونکوور باز کرد. سرویس دیجیتال OneFeather برای افراد بومی ساخته شده توسط افراد بومی است.

“در واقع ، ما می توانیم به جای ضرر ، پول بیشتری در حساب آنها بگذاریم [it]”گفت Trivedi. با استفاده از این فناوری ، کاربران OneFeather می توانند برای مردم از سراسر کشور پول ارسال کنند ، پول واریز کنند و با OneFeather PAY پرداخت کنند.

بازگشت به انجمن

برنامه OneFeather همچنین به کاربران امکان می دهد از توکن های OneFeather یا 1FT استفاده کنند.

1FT و نحوه کار آنها منبع: OneFeather

1FT نوعی پاداش است که کاربران در معاملات بدست می آورند. مانند Air Miles ، آنها می توانند از طریق برنامه با دوستان و خانواده به اشتراک گذاشته شوند و می توانند در مشاغل محلی برای خرید محصولات استفاده شوند. 1FT یک روش عالی برای بازگرداندن به جامعه است که طبق گفته لوئیس یک روش بومی رایج است.

“از آنجا که من می آیم ، ثروت به جامعه برمی گردد. بنابراین هر ساله آنها این جشن ها را انجام می دهند. و افرادی که ثروت دارند توزیع مجدد آن ثروت را به بقیه افراد جامعه برمی گردانند. “

مزایای غیر بانکی

به گفته لوئیس ، تقریباً نیمی از جمعیت بومی در جامعه ملت خود زندگی نمی کنند. برنامه OneFeather به آنها اجازه می دهد بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی ، در انتخابات کشورشان رأی دهند. OneFeather قبلاً این سرویس را ارائه می داد ، اما اکنون ، با استفاده از این برنامه ، مقرون به صرفه تر است.

حتما بخوانید:
نمی دانید آنتی اسکالانت چیست؟

“توانایی آنها در مشارکت در تصمیمات مقامات محلی اغلب توسط جغرافیا تعیین می شود. بنابراین ، بیایید این مسئله را از معادله خارج کنیم ، به آنها یک راه حل دیجیتالی بدهیم تا بتوانند در این مسائل مهم تصمیم گیری در خانه شرکت کنند. “

آمار رأی گیری دیجیتال. منبع: OneFeather

علاوه بر رأی دادن ، یکی دیگر از ویژگی های غیر بانکی ارائه شده توسط برنامه OneFeather ، شناسه دیجیتال فدرال است.

کارت های وضعیت فدرال یک شکل بسیار رایج از هویت برای افراد بومی است. لوییس گفت ، اما روند نوسازی هنوز منسوخ شده و عمدتا مبتنی بر کاغذ است. این فرآیند شامل ارسال عکس به سبک گذرنامه و سپس پر کردن فرم های کاغذی است. غالباً ، 70 درصد فرمها به دلیل عدم پر شدن صحیح برگردانده می شوند ، غالباً برای مواردی که لوئیس آنها را “بی معنی” توصیف می کند ، مانند تیک زدن یک جعبه یا فراموش کردن نوشتن با حروف بزرگ.

در برنامه OneFeather ، تمدید کارت وضعیت فقط با کلیک یک دکمه امکان پذیر است. کاربران فرم را بصورت آنلاین پر کرده و به صورت الکترونیکی ارسال می کنند.

تحول دیجیتال با همه گیری

در طول تحول دیجیتالی همه گیر COVID-19 ، این اولویت اصلی بسیاری از شرکت ها قرار گرفت. Trivedi خاطرنشان کرد که در طی همه گیر شدن ، خروج از خانه به یک خطر تبدیل می شود ، بنابراین دسترسی به همه چیز به صورت آنلاین برای بسیاری تقریباً ضروری است. اگرچه همه گیر شدن نیاز به این سرویس را تسریع نمی کند ، زیرا شرکت ها در شرف راه اندازی این برنامه بودند ، لوییس گفت که این برنامه به بسیاری از افراد محلی که در استفاده از یک پلت فرم دیجیتال مردد بودند کمک می کند تا اهمیت آن را درک کنند.

برنامه OneFeather اکنون دسترسی به همه عناصر اصلی دیجیتال خود را برای جوامع بومی آسان می کند بدون اینکه هرگز مجبور شوید پا به یک بانک سنتی بگذارید.

پیشرفت این جوامع فقط از درون شروع می شود و برنامه OneFeather نمونه ای عالی از آن است. به گفته لوئیس ، این امر به رفع موانع بسیاری از جوامع محلی از نظر فناوری کمک می کند و به افراد بومی اجازه می دهد تا در عصر دیجیتال شرکت کنند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید