شرکت فناوری مستقر در انتاریو ابزار ردیابی تماس مبتنی بر QR را در سراسر کانادا راه اندازی می کند


شرکت فناوری کانادایی GroundLevel Insights راه اندازی شده است کاناترا، یک ابزار ردیابی تماس رایگان در سراسر کانادا برای از بین بردن استرس برای مشاغل کوچک در صنایع مختلف.

GroundLevel می گوید این راه حل جدید دیجیتال مبتنی بر QR با اجازه دادن به بازدید کنندگان تجاری که اطلاعات تماس خود را مستقیماً با تلفن هوشمند خود با استفاده از کد QR با مارک منحصر به فرد برای تجارت ارائه می دهند ، جمع آوری داده را دیجیتالی و ساده می کند.

این به مشاغل اجازه می دهد تا داده های مربوط به مشتری را که برای ردیابی مخاطبین لازم است جمع آوری کنند ، در حالی که نقاط تماس برای مهمانان را به حداقل می رسانند ، از محرمانه بودن و صحت اطلاعات ارائه شده اطمینان حاصل می کنند و از کار اضافی کارکنان خود در این زمانهای بی سابقه کاسته می شوند. این شرکت در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت ، این امر همچنین باعث کاهش سهولت در سیاست های استانی برای مشاغل کوچک می شود.

آصف آر. خان ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت GroundLevel ، در بیانیه مطبوعاتی اخیر گفت: “حمایت از مشاغل محلی هرگز مهمتر نبوده و برای پیشبرد بهبودی کانادا بسیار مهم خواهد بود.” “با گردهم آوردن دولت ، انجمن های تجاری و شرکت های خدماتی در سراسر کشور ، Canatrace به تجارت کوچک کمک می کند تا کانادایی ها را ایمن نگه دارد ، امیدوار است که مشتریان بیشتری احساس امنیت کنند و به حمایت از مشاغل محلی ما ادامه دهند.”

شرکت هایی که مایل به معرفی Canatrace هستند می توانند برای کد QR با مارک تجاری CANATRACE.com ثبت نام کنند. هر کد QR منحصر به فرد به سایت تلفن همراه خاص خود اختصاص داده شده است ، به این معنی که هر کسب و کار صفحه فرود خود را برای جمع آوری اطلاعات در مورد بازدید کنندگان دارد. این صفحه جمع آوری اطلاعات به طور خودکار بارگیری می شود که کد QR در فروشگاه اسکن می شود ، جایی که مشتریان و کارمندان می توانند نام و اطلاعات تماس خود را ثبت کنند. تمام داده ها توسط Canatrace به مدت 30 روز به صورت ایمن جمع آوری و ذخیره می شوند و پس از آن به طور خودکار حذف می شوند. به گفته این شرکت ، شرکت ها می توانند درخواست کنند که در صورت مشاهده مورد مثبت COVID-19 ، داده ها به مقامات بهداشت محلی ارسال شوند.

حتما بخوانید:
باربری حمل بار به شهرستان قیمت آخر را از ما بگیرید!

این شرکت فناوری در تلاش برای کمک به این شرکت ها در بازگرداندن مشتری به کار خود به شیوه ای مطمئن و کارآمد به بیش از 300 تجارت کوچک پیوسته است.

این راه حل دیجیتالی جدید توسط شورای تجارت Ajax-Pickering ، انجمن موزه های کانادا ، شهر پیکرینگ ، اینستا دورهام ، MaRS و ventureLAB و همچنین سایر شرکای تجاری که می خواهند به حمایت از مشاغل کوچک کمک کنند و این خبر را گسترش دهند پشتیبانی می شود. تجارت در سراسر کشور.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید